Bývalý SuperStarista na konci minulého roka poriadne prekvapil. Nečakane pokľakol pred svojou mladšou partnerkou Ivanou, ktorú požiadal o ruku iba po pár mesiacoch randenia. Dnes ich čaká vytúžená svadba.

Dlhé roky si nevedel nájsť životnú lásku a konečne je šťastím celý bez seba. Tomáš Bezdeda randí už nejaký čas so sympatickou Ivkou, ktorá je, ako sa zdá, je jeho spriaznenou dušou.

FOTOGRAFIE ZO ZÁSNUB NÁJDETE V GALÉRII TU

"Pre nás je tento deň ešte o niečo špeciálnejší. Hello 2023! Láska, zásnuby," pochválila sa Bezdedova už snúbenica Ivana presne 1. januára na jej profile na sociálnej sieti Instagram, kde zverejnila fotku zo zásnub. Tie prebehli v jednom z luxusných hotelov vo Vysokých Tatrách, kde Tomáš vystupoval.

Spevák pre Nový čas priznal, že v jednoduchosti je práca, a preto ani ich hostina nebude ničím okázalá. ,,Dôležité je, aby sa ľudia bavili. Nech je tam najmä pohoda. Bude nám hrať živá kapela, ale aj DJ. Bude to pestré. Ivka vyberala menu. Bude to taká trojchodová klasika. Nebudeme mať viac ľudí ako 100,“ skonštatoval.

Navyše, všetci čakajú, že Tomáš prekvapí nejakým hudobným vystúpením. ,,Som muzikant, tak by sa asi patrilo niečo také pripraviť. Ak to však má byť prekvapenie, nemôžem viac prezradiť,“ dodal. FOTOGRAFIE ZO ZÁSNUB NÁJDETE V GALÉRII TU