Speváka Chrisa Browna (31) načapali paparazzi počas jeho návštevy Londýna, ako uprostred noci prichádza do domu speváčky Adele (32) v západnej časti mesta, kde sa zdržal niekoľko hodín. Chris pricestoval z USA do Európy, aby po dlhých mesiacoch odlúčenia kvôli pandemickým opatreniam konečne navštívil svojho syna Aeka, ktorého má s modelkou Ammikou Harris. Tá pochádza z Thajska, no karanténu trávila so synom v Nemecku, zatiaľ čo Chris ostal na druhej strane Atlantiku. Počas tohto obdobia sa s matkou svojho syna dokonca aj rozišiel. Stalo sa tak v júli, kedy sa navzájom navyše prestali sledovať na Instagrame. Čas v Európe za zjavne Chris rozhodol stráviť nielen rodinne.

Chris Brown a Ammika Harris už netvoria pár, no majú spolu malého syna.
Zdroj: Getty Images

Do domu Adele vraj neprišiel sám, ale v spoločnosti ďalších mužov. Nevedno, či šlo o jeho priateľov, alebo bodyguardov. Maskovali sa za tmavými sklami auta. Tak aspoň uvádza bulvárny anglický denník The Sun. Rozruch okolo týchto dvoch umelcov nastal už v roku 2013, kedy na nie práve lichotivej fotografii počas udeľovania cien Grammy Adele vyzerá, akoby bola na Chrisa nahnevaná a doslova ho za niečo karhala. Médiá dlho špekulovali, čo sa medzi spevákmi odohralo. Adele nakoniec dohady vyvrátila na Twitteri, kde situáciu označila za presný opak. Vraj si skladali komplimenty.

Speváčka Adele sa na Instagrame už viackrát pochválila fotkami svojej premeny.
Zdroj: Instagram

Je teda zjavné, že títo dvaja sa veľmi dobre poznajú už dlhé roky. A Adele, ktorá v posledných mesiacoch radikálne schudla, je zrazu sexy kosť a niet divu, že si na ňu Chris zrejme robí zálusk. Tak uvidíme, či sa fámy potvrdia, a tak ako v roku 2013 niekto z aktérov prehovorí, ako to medzi nimi naozaj je.

Viac fotiek Chrisa a Adele nájdete v našej FOTOgalérii.