Už tento piatok štartuje dlho očakávaná reality šou Ruža pre nevestu, kde bude 18 krásnych žien bojovať o srdce sympatického Slováka Tomáša Tarra. Ak preskočí tá správna iskra, fešák možno nájde tu pravú na celý život. Dievčatá o Tomášovu priazeň zabojujú v Turecku. 3. marca spoznáme celú osemnástku nádejných neviest, no už teraz vieme, že nie všetky sú celkom neznáme.

Tomáš Tarr má vášeň pre motorky.
Zdroj: TV Markíza

Jednou z účastníčok je bývalá superstáristka a tiež účastníčka Miss Universe. V roku 2013 sa prihlásila do speváckej súťaže. Bol to ten ročník, keď zvíťazila Sabína Křováková. Virgínii Buberníkovej, ktorá sa teraz objaví v Ruži pre nevesta, sa síce vyhrať nepodarilo, no prebojovala sa do TOP 12. O osem rokov neskôr sa opäť objavila na televíznej obrazovke, keď sa rozhodla skúsiť šťastie v súťaži krásy Miss Universe 2021 a opäť sa jej podarilo prebojovať do top finálovej zostavy a súťažila s číslom 9. Vraví sa, že do tretice všetko dobré a tak opäť skúša bojovať. Tentoraz o titul nevesty. Podarí sa to kráske, ktorá sa venuje modelingu? Uvidíme.

Virgínia Buberníková sa prebojovala do TOP 12 v Superstar v roku 2013.
Zdroj: TV Markíza

Samozrejme, objavia sa aj neznáme krásky zo Slovenska, ktoré hľadajú lásku a toho pravého a veria, že snáď v Tomášovi nájde spriaznenú dušu na celý život. Jednou z nich je napríklad 25-ročná Diana Fabianová z Košíc, ktorá pracuje ako manažérka a jej koníčkom sú rýchle športové autá. Tomáš pre zmenu miluje motorky a jazdu na nich, tak by si mohli celkom rozumieť. Dianu však jej koníček stál takmer život. Prežila nehodu, po ktorej jej lekári dávali tak 50% šancu, že bude znova chodiť. Ona je však bojovníčka a to snáď ukáže aj v novej šou. Konkurentkou jej bude aj sebavedomá 25-ročná Zvolenčanka Marcela, ktorá už viac nemá v pláne tolerovať neveru, keďže tá jej zničila dva vzťahy. Aj Marcela má za sebou určité vylepšenia, ktoré by nemuseli Tomášovi práve voňať. Podstúpila niekoľko plastických zákrokov a má vytetovanú aj trojicu ženských pier na miestach na tele, kde má rada bozky. Ktovie, či sú jedným z tých miest aj jej bujné prsia, ktoré sú vskutku neprehliadnuteľné!

Zábery Terezy, Diany a Marcely nájdete v galérii.