Ako je známe, romantická šou Ruža pre nevestu sa nakrúcala minulý rok. Viaceré záujemkyne o srdce Tomáša Tarra už stihli zmeniť svoju frizúru, píše magazín EVA. Tento týždeň už šokovala zmenou Mirka Hriňáková, ktorá sa prebojovala medzi top tri favoritky markizáckeho ženícha.

FOTO ZMENENEJ TEREZY NÁJDETE V GALÉRII

Z nežnej blondíny je extravagantná dračica s kučeravou hrivou až po pás! Sotva priaznivci Ruže pre nevestu predýchali jednu zmenu, nový imidž odprezentovala ďalšia finalistka šou.

Tereza Kosecová prišla do šou s dredami, počas šou ich zhodila a všetkých na mieste šokovala. Krátky šik zostrih jej mimoriadne svedčal, no aj ten je už minulosťou. Tmavovláska má svoju korunu krásy čerstvo predĺženú a predvádza romantické vlny.

Na Instagrame vychválila žilinský salón. "Spravili zo mňa nového človeka a splnili mi môj tajný sen mať opäť zdravé a dlhé vlasy,“ teší sa Tereza, ktorá si dala predĺžiť vlasy utrazvukom za studena. "Nikdy som sa asi necítila lepšie. Dlhé vlasy som mala naposledy asi v roku 2015,“ ospevuje svoj nový look. FOTO ZMENENEJ TEREZY NÁJDETE V GALÉRII!