Takmer tri roky sa ťahal rozvod Michaely Králikovej, ktorá účinkovala v markizáckom Masterchefovi, kde skončila na druhom mieste, medzi Slovákmi ako prvá. Neskôr sa začala objavovať aj v Teleráne a viackrát dala najavo, že prežíva naozaj neľahké chvíle.

„Presne pred 3 rokmi som sa rozhodla rozviesť a život sa mi otočil hore nohami. Zažila som takmer 3-ročný rozvod ako z filmu s 1500 stranovým súdnym spisom, znalcami, psychológmi, psychiatrami aj nekonečnými vypočúvaniami na polícii,” napísala Miška na Facebooku.

FOTOGRAFIE ZO SVADBY SI POZRIETE V NAŠEJ GALÉRII TU

Aby toho nebolo málo, v období covidu jej diagnostikovali zákernú chorobu a neskôr zostala nepohyblivá s prasknutou platničkou. Nezlomilo ju to, začala znova podnikať, vydala ďalšiu knihu, pustila sa do oblasti marketingu a tiež pracuje ako mentorka. „Začala som tiež aktívne športovať, behať, pravidelne jesť a tých príliš veľa stratených kíl som nabrala naspať. Vrátila som sa k spevu a po rokoch znova chytila gitaru do ruky. Začala som veriť sebe a tie slová, že to sama nezvládnem, ktorým som dlho verila, som konečne pustila za hlavu,” opísala, ako na sebe zapracovala.

Konečne je šťastná aj po boku nového partnera, v úplnej tajnosti sa vydala. ,,Niektoré momenty nepotrebujú publikum, preto sme si tento nechali pre seba a povedali si áno na súkromnom obrade s našimi najbližšími. Náš príbeh lásky píšeme odteraz s menom Markovičovci," dodáva. O svadobné šaty sa jej postarala talentovaná Veronika Kostková, FOTOGRAFIE ZO SVADBY SI POZRIETE V NAŠEJ GALÉRII TU.