Ak si niekto myslí, že len vedomosti, známosti a vzhľad stačia na to, aby sme prerazili v dnešnom svete, je na omyle. Na to, aby ste si zabezpečili lepšiu kariéru, vzťahy a vylepšili pôsobenie na okolie, musíte vedieť správne komunikovať. Vedia to aj známe Slovenky, ktoré sú vďaka dobre zvolenej "marketingovej stratégii" na výslní.

Moderátorka Didiana sa riadi heslom: "Možno nikdy nebudeš najlepšia, ale čo ak..." Rovnako prízvukuje, že by sme za každých okolností mali ostať diplomatmi, pretože nikdy neviete, čo sa koho dotkne a kto koho pozná.

Didiana.
Didiana.
instagram.com/didiana_original

Čítajte viac:

Girl power: Intrigy a súťaživosť bokom, dievčatá spájajú sily!

Správajte sa na sieťach ako profíčka

To, že treba odhadnúť aj správne nastavenie sociálnej siete, potvrdzuje i herečka Kristína Farkašová: „Dôležité je robiť to, čo vás baví a práve to ukázať ľuďom na sieťach. Nemala som nikdy žiadne biznis plány. Len som postovala veci, zážitky, objavy, ktoré ma očarili, zážitky zo života matky či také moje absurdné srandičky. Navyše mám sama niekoľko svojich značiek, či už ide o tričká, knižky, kryty, stále niečo vymýšľam a tým, že svojimi nápadmi naozaj žijem, nevnímam ich postovanie ako reklamu. Je to neoddeliteľná súčasť mňa a zároveň productplacement. Som teda absolútny brand beliver. Môj virtuálny verejný svet je skutočný, naozaj ho žijem. Samozrejme okrem toho žijem aj svoj súkromný život, ktorý nebudem postovať ani za svet. Ten je môj. No verím, že aj ten „postovací“ je veľmi zaujímavý a rôznorodý, či inšpiratívny. A hlavne tešivý. Rada sa delím o krásu.“

Kristína Farkašová.
Kristína Farkašová.
instagram.com/kristina.farkasova

Pozrite si VIDEO, ako sme fotili EMMA revolúciu s našimi dvadsiatimi koučkami "osobnej marketingovej stratégie":

Chcete vedieť ďalšie tipy a rady od známych Sloveniek, ktorých životný postoj vás nakopne? Nájdete ich v aktuálnej aprílovej EMME!

Čítajte viac: 

8 jednoduchých pravidiel pre krajší život: TOHTO sa držia šťastní ľudia!

Podčiarknite svoju osobnosť: Takto vás budú ľudia milovať!

NENÁVISŤ sa šíri rýchlo: Internet v službách ohovárania a zloby