Keď si Eva Cvopová vyberala a zariaďovala svoje bývanie v Bratislave, nič nenechala na náhodu. Interiér zverila do rúk šikovného architekta Erika Pastucha, ktorý už pomohol vytvoriiť šýlový domov mnohým známym tváram. Keď mu hovorila o svojich predstavách, mala v tom jasno. Že chce elegantný ženský interiér plný príjemných farieb, ktorý bude vyzerať nadčasovo a moderne. „Vždy som obdivovala, ako si dokázali zariadiť byty ľudia v Londýne alebo v Paríži,“ hovorí Eva.

Modelka Eva Cvopová má byt zariadený naozaj štýlovo.
Modelka Eva Cvopová má byt zariadený naozaj štýlovo.
Zdroj: Studio e

„Páčila sa mi tá ich elegancia, pokojné neutrálne tóny aj vysoké stropy a tiež minimalistický a vkusný interiér. Chcela som doma podobnú atmosféru, takže sme sa s Erikom snažili preniesť tie prvky do môjho bytu. Výsledok presne vystihol moje očakávania.“ A na čom si úspešná modelka, ktorá sa po rokoch nekonečného cestovania konečne usadila späť na Slovensku, dala najviac záležať? Na tom, aby jej domácnosť bola pohodlná, svetlá a praktická. „Mojím najobľúbenejším miestom v byte je určite spálňa. Kvalitnú vysokú posteľ som si vyberala naozaj dlho, pretože na dobrej posteli záleží,“ usmieva sa Eva, ktorá navyše rada varí, takže si starostlivo plánovala aj interiér kuchyne.

Modelka Eva Cvopová má byt zariadený naozaj štýlovo.
Modelka Eva Cvopová má byt zariadený naozaj štýlovo.
Zdroj: Studio e

Tá v tvorenom priestore pôsobí veľmi nenápadne, čo bol zámer, zároveň je dokonale vybavená. Množstvo úložného priestoru a kvalitné spotrebiče sú však starostlivo ukryté. Pri návrhoch interiéru Erik a jeho tím zo Studia e stavili najmä na kvalitné materiály a nadčasový dizajn. Aj preto sa na neutrálnom pozadí pohrali s jemnými detailmi ako krásne svietidlá či na dotyk príjemné textílie. Eva si pochvaľuje aj umelecké podmaľovanie steny pod obrazom v obývačke a špeciálnu stierku. Minimalistickému priestoru dodáva šťavu aj veľká zelená rastlina, ktorá bytu pomohla vytvoriť skutočný pocit domova.