Paparazzi v Los Angeles totiž nafotili slávnu speváčku, ako navštívila jednu z miestnych základných škôl. Tú by vraj mali začať čoskoro navštevovať jej deti-dvojičky, ktoré má s bývalým manželom spevákom Marcom Anthonym. Jennifer, ktorá dlhé roky žije v Miami na Floride, teda na opačnom konci USA ako herec Ben Affleck, sa zrejme plánuje presťahovať za svojou staronovou láskou.

Jennifer bola pristihnutá, ako vyberá ideálnu školu v Los Angeles pre svoje dvojičky.
Zdroj: Archív


Šuškandy o tom, že Jennifer a Ben sú opäť spolu, sa začali šíriť v apríli tohto roka, krátko po tom, čo sa speváčka rozišla so svojím dlhoročným partnerom, profesionálnym hráčom baseballu, Alexom Rodriguezom. Dvojica bola dokonca dva roky zasnúbená a kvôli pandémii koronavírusu dvakrát preložili chystanú svadbu. Jennifer dala Alexovi kopačky po tom, čo mu prišla na neveru.

Vzťah Jennifer s Alexom je už minulosťou.
Zdroj: Instagram


Fanúšikovia spevácko-hereckého páru dúfajú, že im to tentokrát vyjde. V minulosti totiž tvorili extrémne obľúbený a krásny pár. Spoznali sa v roku 2001 pri natáčaní filmu Gigli. O rok neskôr si Ben už ako priateľ slávnej speváčky zahral vo videoklipe k jej skladbe „Jenny from the Block“. Ešte v tom istom roku sa dvojica zasnúbila a Jen hrdo nosila na prste zásnubný prsteň s ružovým 6,1 karátovým diamantom v hodnote 2,5 milióna dolárov. Svadbu, ktorú mali naplánovanú na rok 2003, však náhle posunuli, vraj na neurčilo. A v januári 2004 nastal koniec Bennifer, ako zvykli fanúšikovia pár prezývať. Dvojica oznámila rozchod.

Stará láska nehrdzavie.
Zdroj: Profimedia


Už o rok neskôr sa Jennifer vydala za speváka Marca Anthonyho, s ktorým má dvojičky – dcérku Emme a syna Maxa. Po desiatich rokoch sa dvojica rozviedla. Ben sa medzitým v roku 2005 oženil s herečkou Jennifer Garner. Narodili sa im tri deti, no ani im manželstvo nevydržalo. Rozviedli sa v roku 2018. Jennifer Lopez aj Ben Affleck od svojich rozvodov hľadali šťastie v niekoľkých náručiach, no zjavne boli stále v kontakte. A v mene hesla: „Stará láska nehrdzavie,“ sú opäť spolu a zdá sa, že čoskoro už opäť aj pod jednou strechou. A tá bude s najväčšou pravdepodobnosťou v Los Angeles, kam má Jennifer naplánované sa presťahovať už veľmi skoro.

Viac fotiek zamilovaného staro-nového páru nájdete v našej FOTOgalérii.