Jej instagramový profil sleduje aj napriek tomu, že na ňom nie je takmer aktívna, už 130-tisíc fanúšikov. A to napriek tomu, že na ňom má zverejnené aktuálne len štyri staré príspevky, píše Báječná žena.

Ako to robí? Tajomstvom jej úspechu je, zdá sa, tajomnosť. Najskôr síce začala neslávne a na svojom profile zverejnila fotky svojej postavy a tak nechtiac nalákala na sledovanie svojho virtuálneho konta tisíce návštevníkov, ale následne ich zmazala. Odvtedy zverejňuje len neutrálne a tak povediac ničnehovoriace fotografie, ale fanúšikov z jej profilu neubúda.  

Jej záhadné fotografie nájdete v našej galérii.

Sledovateľov tak potešila zábermi z letnej dovolenky v Taliansku, kde svoju tvár vôbec neukázala, zaujala koncertom s Darou Rolins, nič nehovoriacou fotkou, kde je až po uši zababušená v zimnej vetrovke, či podobnými zábermi z Paríža.  

Zdá sa však, že taktika sa jej vypláca možno aj preto, že na rozdiel od iných verejne známych tvárí, zverejní novú fotografiu naozaj len raz za čas. Taktika? Úmysel? To vie s určitosťou povedať len samotná Charlotte. A možno len tak-trochu zanevrela na sociálne siete. Každopádne, jej obrovský talent, krásnu postavu a atraktívny vzhľad len tak pred svetom neschová a tisícky jej fanúšikov netrpezlivo čakajú, kedy opäť zverejní niečo zo svojho súkromia. Kedy to však bude, je nateraz vo hviezdach... Jej záhadné fotografie nájdete v našej galérii.