Patrí k hereckej špičke a útokom berie nielen divadelné dosky, ale aj filmové plátna, kde najnovšie hviezdi v politickom trileri Únos. No rodák z Oravy je predovšetkým otec. A to dokonca trojnásobný. Ako sa z divokého chalana stala hlava takej veľkej rodiny?

Milan s partnerkou Zuzanou
Milan s partnerkou Zuzanou
profimedia.sk

Čítajte viac:

FOTO vnútri: TOTO je OTEC ROKA! David Beckham dal vytetovať svojmu synovi prvé tetovanie

„Mal som tesne pred tridsiatkou, keď sme sa s mojou Zuzkou rozhodli, že ideme do toho. Boli sme spolu niekoľko rokov a riešili sme vážnu krízu. Vedeli sme, že sa buď rozídeme, alebo sa musíme posunúť ďalej. Otázka znela – svadba alebo dieťa. A my sme si vybrali tú lepšiu možnosť,“ úprimne priznáva Milan, ktorému narodenie prvého syna Adamka zmenilo život.

„Úplne sa to otočilo, ale k lepšiemu. Potvrdilo sa nám, že o vzťah sa treba nielen starať, ale treba ho aj posúvať,“ priznáva herec, ktorý je otcom aj trojročnej Alžbetky a ročnej Anežky.

Čítajte viac: 

Wow! Keď zistíte, kto je slávnym otcom tejto krásky, vyrazí vám to dych!

A takú veľkú rodinu si nevie vynachváliť. „Sám sa čudujem, aké je to úžasné, aj keď som sa zo začiatku bál toho, čo so mnou urobí otcovstvo. Bál som sa, že ostanem nudným tatkom, toho, či budem stále slobodný ako človek, ale aj ako herec. Ten strach však bol zbytočný, pretože keď sa mi narodili deti, stal som sa ešte bláznivejším.“

Čítajte viac: 

Takto ich nepoznáte: Slávni fešáci sú v úlohe otca neskutočne sexi!

Slávni rockeri sa majú čím chváliť: Krásne dcéry drsných tatkov

FOTO hádanka! Dieťa ktorého známeho slovenského páriku vyzerá ako klon malej Rihanny?!

Nová Mária: Prečo prehovára muža, aby mali tretie dieťa?

FOTO Šokujúca premena: TAKTO poznačili roky hercov zo seriálu Sex v meste!