A nemusia mať vždy len telo superbohýň. Dobre vedia, že najdôležitejšie je a) mať v smartfóne vymakané filtre, b) nájsť si tú najlepšiu pózu a po c) baviť sa, akoby mali znova štrnásť a svet bol gombička.

Sofistikovaná

Dcéra Demi Moorovej a Brucea Willisa, Rumer, si svoje krivky odtancovala v šou Dancing With the Stars a potom, ako hodila fotku na Instagram, celého jej pol milióna followerov zalapalo po dychu.

Dcéra Demi Moorovej a Brucea Willisa, Rumer, si svoje krivky odtancovala v šou Dancing With the Stars a potom, ako hodila fotku na Instagram, celého jej pol milióna followerov zalapalo po dychu.
Zdroj: instagram.com/ruelarue

Dobrá správa je, že máme ďalší dôvod ísť na parket – veď ktorá z nás by nechcela fotku v bikinách ako Rumer?

Vezmite raketu

Supermodelka Doutzen Kroes sa na pláži nikdy nenudí. Letnú sezónu odštartovala v Miami s manželom Sunnerym Jamesom, s ktorým si zahrali paddleball. Super tip, ak nechcete na dovolenke vyjsť z formy.

Supermodelka Doutzen Kroes sa na pláži nikdy nenudí. Letnú sezónu odštartovala v Miami s manželom Sunnerym Jamesom, s ktorým si zahrali paddleball.
Zdroj: instagram.com/doutzen

V kajaku

Kam sa chce po tom piesku dostať Sarah Jessica Parker? Vraj ku svojej novej kolekcii doplnkov pre luxusný obchodný dom Nordstrom.

Kam sa chce po tom piesku dostať Sarah Jessica Parker?
Zdroj: instagram.com/sarahjessicaparker

Mimochodom, ak máte pár stoviek navyše, možno nejaký ten kúsok vás chytí za srdce.

Kam sa chce dostať Sarah Jessica Parker?
Zdroj: instagram.com/sarahjessicaparker

Všetci k bazénu!

Alessandra Ambrosio tvrdí, že toto leto treba všetkých vo vode ošpliechať, aby bola ešte väčšia zábava. Čo na to hovorí jej partner Jamie Mazur, nevieme, ale deti Anja a Noah sa určite tešia, že majú takú spontánnu mamu.

Alessandra Ambrosio tvrdí, že toto leto treba všetkých vo vode ošpliechať, aby bola ešte väčšia zábava
Zdroj: instagram.com/alessandraambrosio/

Fergalicious

Povedali by ste, že Fergie oslávila tento rok štyridsiatku? Ako to tá baba len robí, že vyzerá stále tak dobre? „Všetko je o strave. Fergie po pôrode rýchlo schudla vďaka proteínom a malým porciám. Dopraje si vajíčka, lososa, zeleninu aj tri snacky počas dňa, no žiadne nezdravé sacharidy. A veľa robí šport – Fergie na začiatku tréningu cvičí buď jogu, alebo kardio, potom precvičuje plecia, ruky, zadok a stehenné svaly,“ prezradila osobná trénerka celebrity Natasha Kufa.

Povedali by ste, že Fergie oslávila tento rok štyridsiatku?
Zdroj: profimedia.sk

Mexiko

Selena Gomez má najradšej leto pekne na jachte v Mexiku. Ktovie, či za ňou prišiel aj Justin...

Selena Gomez.
Zdroj: /instagram.com/selenagomez

Čistý relax

Odvážne plavky s veselým dizajnom, rozpustené vlasy a idylka pri bazéne. Kto chce meniť s Beyoncé? Asi tých vyše milióna fanúšikov, ktorí lajkli túto fotku.

Odvážne plavky s veselým dizajnom, rozpustené vlasy a idylka pri bazéne. Kto chce meniť s Beyoncé? Asi tých vyše milióna fanúšikov, ktorí lajkli túto fotku.
Zdroj: instagram.com/beyonce

Bikiny & platformy

Taká Miley Cyrus čím je staršia, tým viac mladne a mladne, takže aj nám je jasné, že o chvíľu k svojej nahote na pláži pridá možno aj cumeľ. Podľa jej nedávnych fotiek na Instagrame, kde si na chúlostivé miesta aplikovala iba kopčeky peny, sa majú fanúšikovia na čo tešiť.

Taká Miley Cyrus čím je staršia, tým viac mladne a mladne, takže aj nám je jasné, že o chvíľu k svojej nahote na pláži pridá možno aj cumeľ. Podľa jej nedávnych fotiek na Instagrame, kde si na chúlostivé miesta aplikovala iba kopčeky peny, sa majú fanúšikovia na čo tešiť.
Zdroj: instagram.com/mileycyrus

Potom ich ešte potešila výstrednými miniatúrnymi bikinami a ťažkými pusinkovými platformami, takže ak hľadáte inšpiráciu, ako spraviť z pláže kôlničku na drevo, vezmite si Miley za príklad.

Čítajte viac:

Nech žijú plavky! V akých hviezdia naše a zahraničné krásky na dovolenkách?