Vzťah najstaršej zo sestier Kardashianových Kourney (41) so Scottom Disickom (37) bol od začiatku ako na hojdačke. Boli spolu, potom šli od seba, opäť sa dali dokopy... a takto to šlo počas celých deviatich rokov, počas ktorých spoločne splodili a vychovali troch potomkov. Synov Masona a Astona a dcérku Penelope. Definitívne sa rozišli v roku 2015. Odvtedy najmä záletný Scott vystriedal niekoľko partneriek. Kvôli deťom však ostali rodičia v neustálom kontakte. To bolo vidieť aj v populárnej americkej reality show Keeping Up with the Kardashians, v ktorej účinkuje nielen celý Kardashianovský klan, ale aj Scott.

Kourtney a Scott trávia spoločne čoraz viac času. S deťmi i bez nich.
Kourtney a Scott trávia spoločne čoraz viac času. S deťmi i bez nich.
Zdroj: Profimedia

 

V týchto dňoch sa má dostať na televízne obrazovky už 19. séria ostro sledovanej show, ktorá zachytáva život slávnej rodiny do najmenších detailov. A práve upútavka, v ktorej sa objavilo pár ukážok z novej série, spustil doslova šialenstvo. V Amerike sa nehovorí o ničom inom, len či sú zverejnené zábery pravdivé a dvojica Kourtney a Scott sú naozaj opäť spolu.

Kourtney (v strede) je najstaršou zo sestier Kardashianových.
Kourtney (v strede) je najstaršou zo sestier Kardashianových.
Zdroj: Shutterstock‎


Expartnerov vraj v posledných týždňoch niekoľkokrát pristihli hollywoodski paparazzi spolu aj vtedy, keď v ich prítomnosti neboli deti. Ani jeden z nich vraj v súčasnosti nemá iného oficiálneho partnera. A dohadom veľmi nahráva aj ukážka z nových dielov reality show, kde sedí celá rodinka, vrátane najznámejšej členky Kim Kardashian West, spoločne a zhovárajú sa. Kim prezradila, vraj sa jej Scott zveril, že túži po ďalšom dieťati. Na čo sa opýtala sestry, či je tehotná. Tá len sklopila zrak a Scott bez slova sedel pri nej.


Či ide len o marketingový ťah, ktorý má prilákať divákov k obrazovkám, alebo sa dvojica dala skutočne dokopy a čaká spoločne štvrté dieťa, sa dozvieme už čoskoro. Nové diely show štartujú už týchto dňoch a rodinka Kardashianiek nás bude opäť ochotne zásobovať detailmi zo svojho súkromia.

Viac fotiek nájdete v našej FOTOgalérii.