Tretia séria šou Svadba na prvý pohľad priniesla skutočne mnoho rôznorodých osobností a párov. Jednou z najsympatickejších dvojíc bola Karin a Dušan. Hneď prvý pár prilákal mnoho divákov k televíznym obrazovkám a s nedočkavosťou čakali, ako to medzi nimi dopadne, píše ŽIVOT.

Veď posúďte sami. JEHO AKTUÁLNE FOTOGRAFIE NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU

Viacero zdrojov tvrdí, že je to len hra: „Dušan sa do šou sám neprihlásil, oslovila ho samotná Markíza. A s Karin nie je. Má frajerku,” napísala pod spoločnú fotografiu istá Iveta. Toto tvrdenie podporuje aj fakt, že Dušana prichytili v spoločnosti inej ženy, ktorá sa Karin rozhodne nepodobala. Nevesta sa však nenechala zahanbiť: „Vy ste to natáčali s nami, že viete, ako to bolo?” Na čo Iveta odpísala: „Ale prosím vás (smiech). Ja viem, že vás drží zmluva a že nemôžete nič povedať. Ale Dušan má už frajerku a vy ňou nie ste. Nemyslite si, že sa tie informácie von nedostanú." Páriku to mimoriadne pristalo, no dlho im randenie po šou nevydržalo a každý išiel svojou cestou.

Zdroj: tv markíza

Televízny ženích bol miláčikom ženského publika. Urastený fešák s dlhými vlasmi pútal pozornosť svojím vzhľadom. Dnes však Dušan vyzerá inak. Svoje dlhé vlasy si dal pred časom ostrihať a mimoriadne na sebe maká, pretože sa pripravuje na súťaž vo fitnes a kulturistike. Veď posúďte sami. JEHO AKTUÁLNE FOTOGRAFIE NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU