Pre mnohých ste veľkou inšpiráciou a je krásne sledovať, ako prirodzene ukazujete, ako má vyzerať dokonalá rodina. Čo je pre vás vo vzťahu najdôležitejšie?

Majk: Úprimnosť a empatia. Základ je vedieť si odkomunikovať veci a nebáť sa rozprávať o tom, čo si naozaj myslíme a ako sa cítime. Druhá strana mince je snažiť sa toho druhého naozaj počúvať a pochopiť. Pozrieť sa na vec jej očami a precítiť jej uhol pohľadu. A potom ešte neprestávať randiť. Dopriať si pekné veci a kvalitne strávený čas.

Maria: Obaja si vážime svoju rodinu a sme ochotní nájsť kompromisy, aby tento vzťah fungoval. Niekedy je to ťažšie, inokedy ľahšie, ale každý deň sa vedome rozhodujeme, že budeme spolu a budeme sa milovať.

Majk, na Instagrame si sa vyjadril, že manželstvo je tvrdá práca, s tým musíme súhlasiť. O rodičovstve to platí dvojnásobne. Ako vás ovplyvnila táto nová životná úloha?

Majk: Manželstvo je ešte len taká letná brigáda, rodičovstvo už je reálny džob na plný úväzok. Nechápem, prečo ma nikto poriadne nevaroval. Ale vážne, samozrejme, že ten malý človiečik je pre nás oboch nový nádherný zmysel života. Okamihy frustrácie vysoko prevážia momenty naozajstného šťastia a naplnenia, aké som doteraz nepoznal.

Maria: Aria nám zmenila život a priniesla nám neskutočné množstvo radosti, ale aj niekoľko výziev. Napríklad rok a jeden mesiac bez spánku. Samozrejme, rodičovstvo si vyžaduje svoju daň vo vzťahu. Ale musím povedať, že tvoríme fantastický tím.

Vaša dcérka Aria oslávila nedávno prvé narodeniny, kde nechýbala veľkolepá oslava premyslená do posledného detailu. Kto vymýšľa tieto dokonalé oslavy?

Majk: Maria.

Maria: Rada plánujem špeciálne príležitosti a oslavy.

Pokračovanie na ďalšej strane.