Pohľad na vás mi robí neskutočnú radosť. Aj vďaka vám verím, že láska je v živote na prvom mieste a že každý má na tomto svete svoju polovicu. Pamätáte si moment, keď ste si povedali, že ste pre seba osudoví?

Maria: Ďakujeme! Pre mňa to bol moment, keď sme sa „zhodou okolností“ stretli druhýkrát po tom, čo sme neboli v kontakte 15 rokov. Som zvedavá, aká bude Majkova odpoveď.

Majk: Ako hovorím v songu, ktorý som pre Mariu napísal – bol som tvoj už od prvej večere. Ale myslím, že tak naozaj som to precítil až o rok neskôr na dovolenke v Thajsku, kde sme sa zasnúbili. Tam zapadol na svoje miesto aj posledný dielik puzzle.

Rok 2019 bol pre vás oboch rozhodne zlomový, nasledovali zásnuby, svadba, dieťa, až to pripomína scény ako vystrihnuté z rozprávky. Museli ste urobiť aj nejaké kompromisy?

Majk: Kým sme sa stretli, žili sme v rozdielnych krajinách, dokonca na iných kontinentoch. Náš vzťah bol od začiatku o kompromisoch. Maria bola zvyknutá žiť vo veľkých svetových metropolách a zrazu musela prispôsobiť svoj život malej Bratislave. Ja som bol zase zvyknutý na slobodu single života a musel som sa naučiť fungovať vo vzťahu. Myslím, že obidvaja sme sa radi a celkom ľahko vzdali svojich starých zvykov, láska je oveľa lepší zvyk.

Maria: Stálo ma to presne 123 škatúľ, ktoré som musela presťahovať z jedného kontinentu na druhý. Opustila som všetkých priateľov aj svoj starý život. Bolo to strašidelné, ale stálo to za to. Ak by som to musela, urobím to znova.

Ako ti Maria zmenila život? Aký bol Majk predtým a aký je teraz?

Majk: Kompletne. Dovtedy som žil v podstate ako chlapec, všetko sa točilo okolo mňa a mojich prianí a potešení. Pri Marii som začal žiť ako chlap. Naučil som sa mať radosť z plnenia želaní niekoho iného a potešenie zo starostlivosti o rodinu.

Ty si si Majka vysnívala? Vedela si, akého muža chceš mať po svojom boku?

Maria: Pred Majkom som bola v skutočnosti extrémne súkromná osoba a nikdy som si nepredstavovala, že by som bola vydatá za niekoho, kto je verejne známy. Všetko, po čom som túžila, bolo nájsť láskavého, milujúceho, pokojného a pohodového muža. A niekoho, kto nie je absurdne žiarlivý. To všetko som našla vo svojom manželovi.

Pokračovanie na ďalšej strane.