POZRITE SI Ďalšie príspevky hrdého macocha

Hovorí sa, že jablko nepadá ďaleko od stromu a vrana k vrane sadá. Platí! V prípade Kristíny a Petra dvojnásobne. Život bohatý na zážitky s dvojičkami populárnej herečky je skvelou inšpiráciou. Ak sa k tomu pridá dar slova, nadhľad a humor, úspech je zaručený.

„Tvárila sa, že je sexy matka dvoch detí. Ja že OK. Vyzerala, že to dáva ľavou zadnou. Bol som slobodný mládenec (35). Zbalila ma. Nechal som sa, lebo som chcel rodinu, ale vraj sú prvé dva roky rodičovstva peklo. Tak, že sa im vyhnem. A raz prídem domov a hovorím si: asi teda nebudem veriť na prerušovaný sex! Kde sa tu vzalo tretie decko? Prečo ho kŕmi? Prečo má pred sebou termosku čaju s rumom? Po dvoch hodinách ho vrátila. To dieťa. Ostali nám dve. Ako dobre. Aj rum ostal. Ako ešte lepšie. Ovuluje. Bojím sa. Som macoch,“ napísal ako úvod svojho instablogu @som.macoch manžel Kristíny.  

Čas zastal. Chorí sme, spolu sme, šťastní sme.
Čas zastal. Chorí sme, spolu sme, šťastní sme.
Zdroj: instagram.com/som.macoch

Čas zastal. Chorí sme, spolu sme, šťastní sme. #sommacoch #stastievnestasti #dobrovchorobe

Možno si poviete, že vtipným príspevkom Kristíny nemožno konkurovať, no opak je pravdou. Vlastne, slovo opak sedí, len nesedí slovo konkurencia. Je to skôr kontra k ženskému pohľadu na rodičovstvo.

Dnes zaspia do 21:00. Alebo aj nie.
Dnes zaspia do 21:00. Alebo aj nie.
Zdroj: instagram.com/som.macoch

Dnes zaspia do 21:00. Alebo aj nie. #sommacoch 

Navyše, keďže Peter Torma nie je zatiaľ otcom ale rozkošné dvojičky „vyfasoval“ ako bonus k partnerke, majú jeho príspevky ešte ďalšie plus. Rozmer mladého bezdetného muža, ktorý naskočil na kolotoč ženy - matky. Tituluje sa ako macoch, ktorý si však život s dievčatami užíva a rád sa o svoje dojmy podelí. A to je super! Pretože patchworkových rodín pribúda a je dôležité, aby si ľudia uvedomili, že krv síce nie je voda, ale hlavne, že láska je láska. ♥

Zdroj: instagram.com/kristina.tormova

Čítajte viac:

Herečka Kristína Farkašová už nie je naivná: Toto si myslím o svadbe a manželstve!

Herečka Kristína Farkašová to povedala na rovinu: Pribrala som a nehanbím sa za to!

Kristína Farkašová nám prezradila svoj recept na šťastie: Budete prekvapení, aký je ľahký!