„Vanessa Hudgens a Austin Butler sú oficiálne rozídení. Vanessa o tom informovala aj svojich blízkych“ píše zahraničný portál US Weekly. Dvojica sa dala dokopy ešte v roku 2011, odkedy tvorili jeden z najstabilnejších párov Hollywoodu.

So svojím partnerom nikdy nechýbala na významných akciách, kde vždy pôsobili ako dokonalý pár. Prvé špekulácie o ich rozchode sa začali šíriť v lete minulého roku po tom, ako prestali chodiť na spoločné dovolenky či uverejňovať zamilované fotografie na sociálnych sieťach, ktoré s fanúšikmi v minulosti zdieľali pomerne často.

Americká kráska sa netajila tým, že so svojím hereckým kolegom plánuje svadbu a rodinu. Síce v tom čase boli spolu už 7 rokov, niektoré veci nemala potrebu siliť. „Po tridsiatke sa chcem sa vydať, cestovať a potom mať deti. Vážime si jeden druhého, dôverujeme si a navzájom sa obdivujeme. Rada sa cítim slobodná a nezávislá, no som šťastná, že mám po svojom boku najlepšieho priateľa, s ktorým môžem zdieľať všetky víťazstvá, aj prehry“, prezradila v novembri roku 2018.

Len krátko po tom, ako potvrdila správu o rozchode, sa objavila na premiére filmu Boys for Life, kde zažiarila v nádhernej bielej róbe so sexi rozparkom. Vanessa tak na seba pútala všetku pozornosť, ktorú si pred objektívmi fotografov veľmi užívala.

Vanessa Hudgens na premiére filmu Boys for Life.
Vanessa Hudgens na premiére filmu Boys for Life.
Zdroj: Jon Kopaloff

Napriek neľahkému obdobiu pôsobí šťastne a rovnako sa prezentuje aj na svojom Instagrame. Pred Austinom randila v roku 2005 až 2010 so svojím hereckým kolegom Zacom Efronom, s ktorým sa dala dokopy počas natáčania High School Musical.

Viac fotiek nájdete v našej FOTOgalérii.