Slovensko v stredu 24. mája šokovala správa o náhlej, nečakanej smrti herca a hudobníka Dana Heribana, píše ŽIVOT. Zomrel vo veku 43 rokov po tom, čo mu už ani lekári nedokázali pomôcť a jemu zlyhalo srdce. Naposledy mal vydýchnuť vo svojom dome v Svätom Jure.

FOTO NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU

Ani na druhý deň však bolesť z jeho odchodu nie je o nič menšia. Svedčia o tom mnohé komentáre, v ktorých ľudia stále oplakávajú obľúbeného herca a nemôžu uveriť, že tá tragédia je skutočná.

„Vidím, že som sa z toho sna nezobudila... Nemôžem to prijať..😢," napísala Viktória k záberom, ktoré zverejnila TV Markíza. „Včera som kvôli tomu skoro celú časť preplakala," vyznala sa zo svojich pocitov Karin, ktorá pozerala špeciálne odvysielanú časť Hornej Dolnej na počesť zosnulého herca.

„Televízia Markíza s obrovským šokom a hlbokým zármutkom prijala správu o úmrtí vynikajúceho herca a vzácneho človeka Dana Heribana. Srdcia divákov a diváčok si získal najmä ako dnes už legendárny Ďuro Brmbalík v komediálnom seriálovom hite Horná Dolná," uviedla televízia, ktorá do stredajšieho programu zaradila vysielanie obľúbeného seriálu a vo štvrtok zverejnila zábery z nakrúcania. „Takto to vyzeralo na úplne poslednom nakrúcaní seriálu Horná Dolná 😢 Spomienky zostávajú…" FOTO NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU