Bibi a Adam tvoria šťastný zamilovaný pár už niekoľko rokov. Oboch môžete poznať aj z módnych editoriálov v magazíne EMMA. Adam navyše pôsobí ako člen čestnej stráže u našej prezidentky Zuzany Čaputovej a úspechy žne aj ako herec v markizáckom seriáli Pán profesor. Dvojica sa len nedávno priznala k tomu, že Bibi nosí pod srdcom bábätko a očakávajú narodenie synčeka.

Bibiana a Adam sa onedlho stanú rodičmi.
Zdroj: Instagram


Veci v ich vzťahu nabrali zrazu rýchly spád a dvojica sa ešte pred pôrodom rozhodla svoj vzťah spečatiť aj úradne. Začiatkom septembra si povedali áno v Banskej Štiavnici. A Bibi, ktorá si už zmenila priezvisko na Bardy aj na svojom instagramovom účte, sa teraz pochválila vtipným záberom svojho tehotenského bruška, ktoré prirovnala k basketbalovej lopte.

Modelka Bibi Bardy sa pochválila bruškom v 8. mesiaci tehotenstva.
Zdroj: Instagram @bibianabardy


Nečudo, veď je už v ôsmom mesiaci tehotenstva a má to do pôrodu doslova „za pár“. V jednom z komentárov pod fotkou sa dokonca priznala, že má niekedy pocit, že praskne. Budúcej mamičke to však vo vysokom štádiu tehotenstva nesmierne pristane a dvojica sa čoskoro dočká svojho vytúženého bábätka. Ak ich syn zdedí krásu po rodičoch, bude to rozhodne jedno z najrozkošnejších detičiek nášho šoubiznisu.

Mladomanželia.
Zdroj: instagram A.B.

Viac fotiek krásneho páru nájdete v našej FOTOgalérii.