Koronavírus naháňa čoraz väčší strach ľuom po celom svete, ale aj u nás doma. Napriek prísnym opatreniam sa počet nakazených stále zvyšuje, a tak niet divu, že sa necháva testovať čoraz viac ľudí. Rovnako tak urobila aj známa divadelná herečka Anna Šišková, ktorá sa prednedávnom stretla až s tromi ľuďmi, ktorí mohli nevedome šíriť infekčné ochorenie. Po tom, ako začala pociťovať možné príznaky, sa bez váhania obrátila na lekárov.

„Skutočne som bola na testoch, lebo som sa necítila dobre a bola som v kontakte s koronavírusom cez kolegyňu a aj cez kamarátku, ktoré to síce nemajú, ale boli s niekým, kto to má,“ prezradila pre portál Plus JEDEN DEŇ herečka, ktorá bola dobrovoľne testovaná na bratislavských Kramároch.

Medzitým, ako čakala na výsledky, sa jej zdravotný stav, našťastie, nezhoršoval, a tak predpokladala, že budú negatívne. Po troch dňoch sa dočkala dobrých správ, z čoho má veľkú radosť. Napriek tomu však zostáva v domácej karanténe, kde je už takmer dva týždne. Voľný čas sa snaží využiť naozaj naplno, a tak šije rúška pre svojich blízkych, kamarátov a kolegov, ktorí ich potrebujú. Na Instagrame vyzýva aj svojich sledovateľov: "Kto ešte nemá rúšku, hláste sa, ušijem!"

 

Viac fotiek nájdete v našej FOTOgalérii.