„Videla som tam najkrajšiu vianočnú výzdobu, akú som si len vedela predstaviť, a tam sa všetko odštartovalo. Už to nebolo len o venčekoch, chcela som vytvoriť niečo veľké, čo mi bude pripomínať tento sen, Ameriku.“ Rok nato dala do predaja vianočné megavenčeky, ktoré zožali veľký úspech.

„Máme každý rok čoraz viac nových zákazníkov, do domácností vytvárame kompletné vianočné ozdoby a vďaka práci tak tvoríme jednu vianočnú rodinu.“ Najnetradičnejšiu objednávku dostala práve pred dvomi rokmi od Zuzany Plačkovej. „Napísala mi správu na Instagrame, či by som jej mohla ozdobiť stromček a spraviť vianočné dekorácie. Viem, že sme boli vtedy na dovolenke a začala som plakať od šťastia, pretože Zuzka má rada pekné veci a má zmysel pre detail. Bol to pre mňa jednoznačne najkrajší pracovný úspech,“ spomína na hviezdnu zákazku, ktorá sa vtedy niesla v štýle Cartier. A dnes? Dnes s ňou spolupracuje opäť.

„Tohtoročnú spoluprácu som chcela rozbehnúť s viacerými influencerkami, Zuzke som poslala produkty na výber a ona mi hneď napísala, že chce celú vianočnú kolekciu pod sebou. Ani sekundu som neváhala a išli sme do toho spoločne. Je to veľmi silná osobnosť aj v súkromí a ja som za túto spoluprácu neskutočne vďačná,“ teší sa Ľubka, ktorá vyrába nielen vianočné venčeky, ale ponúka aj ozdoby či samotné zdobenie stromčekov. A jej tematické a originálne dekorácie zákazníkom skrášľujú domov po celý rok, nielen v decembri, takže si konečne môže povedať, že sa jej splnilo všetko, po čom túžila. Že žije svoj sen. VIAC FOTO jej práce a výzdob nájdete v GALÉRII.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: