V roku 2019 bol princ William obvinený, že podvádza svoju manželku Kate Middleton s jej blízkou priateľkou a markízou z Cholmondeley Rose Hanbury. Teraz je opäť v centre pozornosti.

FOTOGRAFIE ROSE, ÚDAJNEJ MILENKY PRINCA WILLIAMA, NÁJDETE V GALÉRII.

Pred troma rokmi sa vďaka správe, ktorú zverejnil denník The Sun , začali šíriť zvesti o veľkom spore medzi Kate a jej bývalou najlepšou priateľkou Rose Hanbury. 
,,Je dobre známe, že Kate a Rose sa strašne pohádali. Kedysi si boli blízke, ale už to tak nie je," uviedol pre publikáciu zasvätený zdroj.

Začali sa šíriť klebety, že Kate bola neoblomná v postupnom vyraďovaní Rose zo svojho spoločenského kruhu, zatiaľ čo William sa pokúšal „hrať mierotvorcu“, pretože tieto dve ženy zdieľali veľa spoločných priateľov. Willove hlásené pokusy rozptýliť situáciu sa však v tom čase zdali neúspešné, pretože Daily Mail tvrdil, že obe strany zvažujú podniknúť právne kroky. 

Podľa britského webu Marca ho hostia v istej luxusnej talianskej reštaurácii mali vidieť v spoločnosti Rose, a to priamo na Valentína. Ich tajnú schôdzku potvrdil aj personál spomínaneho podniku. Šokovaný čašník dokonca prezradil, že William mal Rose venovať perlový náhrdelník. FOTOGRAFIE ROSE, ÚDAJNEJ MILENKY PRINCA WILLIAMA, NÁJDETE V GALÉRII.