Pozrite, prečo kráľovná Alžbeta II. zakázala Meghan Markle otehotnieť

Svadba, ktorú sledoval celý svet sa konala 19. mája a zúčastnilo sa na nej veľa prominentných hostí. nechýbali ani Beckhamovci či Oprah Winfrey. Už niekoľko týždňov pred svadbou sa hovorilo, že nevesta si vybrala šaty z dielne couture značky Ralph & Russo a ich cena sa odhadovala na 450 000 eur. Nakoniec sa Meghan objavila v šatách britskej dizajnérky Clare Keller, ktorá je prvou britskou dizajnérkou francúzskeho módneho domu Givenchy. Meghan zvolila dlhý závoj a  tiaru v štýle čelenky kráľovnej Mary z roku 1932. 

Svadba Meghan a Harryho, ktorá sa konala 19. mája.
Svadba Meghan a Harryho, ktorá sa konala 19. mája.
Getty Images

Pozrite si svadobné šaty, ktoré mala Meghan

Ako to vyzeralo na svadbe Meghan Markle a princa Harryho? Pozrite si krátke video:

Po svadbe nasledovali verejné udalosti, na ktorých sa nový manželský párik musel ukázať. Nevyhli sa ani škandálom. Meghan bola od prvého momentu do detailu sledovaná a hľadali na nej aj tie najmenšie chyby. Bývalá americká herečka nikdy nepatrila do kráľovskej rodiny a tak sa musela všetko naučiť za chvíľu. A verte tomu, že pravidiel je veľmi veľa. Od oblečenia, postoj, až po správanie sa pri večeri. 

Kráľovná Alžbeta II. zakázala Meghan otehotnieť. Dôvodom je blízka návšteva Tichomoria, na ktorej budú Meghan a Harry sprevádzať kráľovnú.
Kráľovná Alžbeta II. zakázala Meghan otehotnieť. Dôvodom je blízka návšteva Tichomoria, na ktorej budú Meghan a Harry sprevádzať kráľovnú.
Getty Images

Nejeden priaznivec očakáva veselú informáciu z kráľovského dvora. Kedy bude Meghan tehotná? Tak skoro to určite nebude. Môže za to práve kráľovná Alžbeta II., ktorá odporučila mladému páru ešte počkať. Dôvodom je spoločná návšteva Tichomoria, kde budú kráľovnú sprevádzať Meghan a Harry. Vraj by nebolo vhodné, aby mala vojvodkyňa zo Sussexu ranné nevoľnosti. Podobný zákaz vraj zažila krátko po svadbe aj Kate Middleton s princom Williamom, ktorí vtedy kráľovnú Alžbetu II. sprevádzali na ceste po Ázii.

Čítajte viac:

Celebritná vojna? Silvia Kucherenko sa obula do Zuzany Plačkovej: Tá jej vracia tvrdý úder!

Ako to teda je: TWiiNSky prekvapili účasťou v šou Farma, no sú ešte v hre?

Petra Polnišová & Evelyn hodnotia mužov: Hviezdne šéfredaktorky EMMY si zobrali na mušku pánov

Ktorá kráska získala titul najlepšie platenej herečky sveta? Na účet jej cinklo viac ako 40 miliónov dolárov!

Zneužili tvár Adely Vinczeovej: Pozrite, čomu robí reklamu na Instagrame!

Najkrajšie dieťa slovenského šoubiznisu: Rozkošná dcéra Barbory Rakovskej rastie do krásy