Známu blondínku sleduje na sociálnej sieti viac ako pol milióna fanúšikov. Okrem dokonalo nastylovaných fotiek ich občas prekvapí aj podobným záberom, ako zverejnila prednedávnom. Na fotke spred niekoľkých rokov pózuje v mini šatách, ktoré odkrývajú jej kyprejšie tvary.

„Niekomu sa páčia kyprejšie tvary a mne sa zase páči štíhlosť“, napísala pod fotkou, kde priznala, že si dnes dáva veľký pozor na to, čo zje. „Na foto v červených šatách som jedla ako “kamión”. Dnešná Silvia si radšej o 23:00 koláč nedá. Je to aj o disciplíne a pevnej vôli. A hlavne, ak ste smutné alebo máte stres, nezajedajte ho. Radšej si zacvičte“, odkázala svojim sledovateľkám. Napriek tomu, že má Silvia momentálne chudučkú postavu, ktorú by jej mohli závidieť aj mladšie ročníky, kočka bola aj s ôsmimi kilami navyše. Čo poviete?

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Tak tú máte ten rozdiel ... 56kg a 48kg ... niekomu sa páčia kyprejšie tvary a mne sa zase páči štíhlosť ... 😉 na foto v červených šatách som jedla ako “kamión” fakt ... a dnešná aktuálna Silvia si radšej o 23:00 koláč nedá .. je to aj o disciplíne a pevnej voli .. je to ako keď ma niekto sklame .. stačí len raz ... druhýkrát sa mu to už nepodarí ...ps : nezabúdajme , že každému sa páči niečo iné .. nechcite sa každému zapáčiť to sa nedá , podstatné je , keď sa vy samé cítite fajn , tak je to ok ❤️s hlavne nemám rada , keď niekto “tlačí” názor do hláv , kto má ako vyzerať ... každý nech vyzerá ako mu je dobre ako chce ...a hlavne ak ste smutné, alebo máte stres nezajedajte ho ... radšej si zacvičte 😉

Príspevok, ktorý zdieľa Silvia Kucherenko “SISAA” (@official_silviakucherenko),

Viac fotiek nájdete v našej FOTOgalérii.