Silvia Kucherenko a Sergej sa rozviedli v júni 2019. Tri roky sa po boku Silvie neobjavoval žiadny nový muž. Všetko sa zlomilo až v roku 2022. Na Instagram začala zverejňovať tajomné fotky a videá s nejakým mužom, píše denník Plus JEDEN DEŇ.

Sedela napríklad v aute a držala ho za ruku, potom sa pochválila krásnou kyticou ruží a pridala srdiečko, alebo si užívala posedenia na terase v rakúskom Kitsee a na videách bolo vidieť, že má neustále pánsku spoločnosť.

Keď sa jej minulý rok fanúšikovia na Instagrame opýtali, či má nového priateľa, pretože celá žiari, odpovedala: „Mám.” Jeho totožnosť však neustále prísne tají. Denník Plus JEDEN DEŇ sa však postupne podarilo zistiť, že by malo ísť o známeho aktivistu Martina Daňa.

SPOLOČNÉ FOTO KUCHERENKO A DAŇA NÁJDETE V GALÉRII >>

Sillvia Kucherenko
Zdroj: Instagram @official_silviakucherenko

Silvia sa s ním najčastejšie objavuje v reštauráciách v rakúskom Kitsee, kde Daňo býva. Ľudia ich však spoločne videli aj na iných frekventovaných miestach. V známej čínskej reštaurácii v centre Bratislavy, vo vychytenej reštaurácii v rakúskom Bergu a dokonca ich pristihli aj vo veľkoobchode so stavebninami. Často spoločne chodievajú aj na východ do Humenného, odkiaľ Daňo pochádza.

Okrem toho Silviu minulý rok pravidelne navštevoval v rodinnom dome jej mamy, u ktorej ešte donedávna bývala. Tam sme ho zastihli minulý rok v auguste, ako od nej odchádza na jej luxusnom požičanom bielom aute.

SPOLOČNÉ FOTO KUCHERENKO A DAŇA NÁJDETE V GALÉRII >>

Kucherenko sa však pred pár mesiacmi od mamy odsťahovala do bytu v Podunajských Biskupiciach. A práve kúsok od jej bytovky, na pumpe, sme ich pred pár dňami spoločne načapali. Silvia Martina čakala v aute, on si na benzínke zatiaľ kúpil hotdog, potom k nej pristúpil do auta a odfrčali preč. Tí, ktorí o ich vzťahu už dlhšie vedia, nechápu, ako sa títo dvaja vlastne dali dokopy. Nie je žiadnym tajomstvom, že Silvia si potrpí na okázalý luxus a Daňo medzi horných desaťtisíc rozhodne nepatrí. „Má samé exekúcie a je ešte stále stíhaný za daňový podvod. Ale Kucherenko má vlastnú webstránku, kde predáva svoje produkty a aj YouTube kanál, a to všetko jej spravuje Daňo. Dokonca sa hovorí, že ju chce pretlačiť do politiky,” povedal dobre informovaný zdroj.

Silvia sa na druhý deň k ich stretnutiam vyjadrila na Instagrame. „Od rána mi tu vyzváňajú telefóny. Posielate mi fotky, volajú mi novinári, nech sa vyjadrím. Milí novinári, ak nemáte niečo vážnejšie ako hotdog v ruke na pumpe ako dôkaz, tak to nechajme v rovine konšpirácií. Želám vám krásny deň,” povedala Silvia, ktorá si článok asi zle prečítala. Dôkazom o ich bližšom vzťahu totiž nie je iba hotdog na pumpe, ale fakt, že už vyše roka sa pravidelne stretávajú, dostáva od neho kvety, dary a ľudia ich často vídavajú na romantických posedeniach v reštauráciách.

SPOLOČNÉ FOTO KUCHERENKO A DAŇA NÁJDETE V GALÉRII >>