Príchod nového roka sa nie vždy nesie len v znamení osláv. Je to zároveň čas, kedy sa viac než inokedy zamýšľame nad udalosťami uplynulých 365 dní. Rok prejde ako voda a niekedy sa nám ani veriť nechce, koľko vecí sa za tak zdanlivo krátky čas dokáže zmeniť. Mnohí máme preto tendenciu „bilancovať“ udalosti, ktoré sme zažili, ale aj to, s kým sa nám spájajú. Čo nové sa stalo súčasťou nášho života, kto k nám pribudol, či naopak, kto nás opustil. Rovnaké myšlienky sa rinuli aj v hlavách znýmych Slovákov. A kým niektoré celebrity dali prednosť novoročným oslavám, mnohí sa rozhodli radšej zaspomínať.

VERONIKA CIFROVÁ OSTRIHOŇOVÁ

Veronika poňala záver roka v znamení rád, ktoré ju naučil jej nový status matky. Tie doplnila o pár tipov aj pre bežných ľudí, ktorí sa deň čo deň pasujú s nástrahami života. Okrem výstižného zbilancovania predošlého roka tak vytvorila šikovné „desatoro“, vďaka ktorému by mohol byť nielen jej, ale aj náš nový rok oveľa pokojnejší a menej stresujúci, než ten predošlý.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Lekcie roka 2019 1. Netreba počúvať všetky rady, skúsenosti iných, a dobré tipy. Najmä, čo sa dieťaťa týka. Môže Vám z toho totiž prasknúť hlava. Pritom aj tak zväčša nepomôžu, keďže je každý/á iný. Skúsenosť je neprenosná. 2. Rovnica tehotných - žena dokáže zjesť melón objemu svojho brucha. Bez ohľadu na jeho veľkosť. 3. Ľad. Ľad. Ľad. 4. Dieťa je naozaj zábava. Občas cez slzy, ale zábava. 5. S dieťaťom sa dá úplne normálne fungovať (klop na drevo, ozvem sa, keď porastú zuby.) 6. Rodina ochotná s dieťaťom pomôcť = vyvážiť zlatom a postaviť mohylu. 7. Keď trávite čas s ľudmi, ktorí majú, čo povedať, sú zaujímaví, a inšpiratívni, menej sa Vám chce mrnčať nad vlastnými hovadinami, a viac makať. 8. Na sociálnych sieťach sú skvelí ľudia. A dá sa cez ne so skvelými ľudmi skvelo zoznámiť. Pauzy od sociálnych sietí sú rovnako skvelé. 9. Ak sa naladíte pozitívne, pomôže to. Nie, že by to robilo zázraky. Niekedy je situácia aj tak úplne nahouby, ale aspoň sa na nej vnútorne zasmejete. 10. Nadhľad, pokora, tolerancia, humor, úsmev. Recept ako sa nezblázniť. Kľúč do môjho srdca. . 2019, bude mi za tebou smutno. 2020, poď do hry! . . #picoftheday #newyear #newyearseve #celebration #lastdayoftheyear #happy #2019 #2020loading #holidays #fun

Príspevok, ktorý zdieľa Veronika Cifrová Ostrihoňová (@veronikaostrihonova),

Pokračovanie na ďalšej strane.