Emma Drobná s novou láskou v Austrálií

Nový párik slovenského šoubiznisu speváčka Emma Drobná a športovec Filip Šebo sa na svoju prvý dovolenku vybrali práve do ďalekej Austrálie, kde spoločne oslávili nielen vianočné sviatky, ale aj príchod Nového roka. Láska a šťastie z nich len tak kypí! 

Emma Drobná v objatí svojej novej lásky Filipa Šeba. Silvester oslávili v Sydney.
Zdroj: Instagram.com/emmadrobna

Veronika Vágnerová oslavovala v Toskánsku

Slovenská kráska sa zamilovala do toskánskych svahov, a počas tohto roka ich navštívila nejeden raz. Príchod Nového roka strávila so svojou rodinou a priateľmi, vrátane známeho šéfkuchára Martina Záhumenského a jeho manželky, ktorí sú v Toskánsku ako doma. 

Reklama na šťastie: Veronika Vágnerová si vie užívať život plnými dúškami so svojou rodinou a priateľmi.
Zdroj: Instagram.com/veronikavagner

Lucia Javorčeková v exotike s priateľom

Instagramová kráľovná Lucia Javorčeková odletela krátko po Vianociach spolu s priateľom, umeleckým maliarom Krisom a dcérkou do mexického Tulumu. Nádherné spoločné fotografie len svedčia o tom, že títo dvaja mali k sebe patriť už dávno!

Nádherný vzťah prežíva aj Lucia Javorčeková s priateľom Krisom. Silvester oslávili spoločne v mexickom Tulume.
Zdroj: Instagram.com/luciajavorcekova

Katarína Manová Mihálová v luxusnom Dubaji

Miss Intercontinental a zároveň 1. vicemiss Universe Slovenskej republiky 2006 Katarína Manová prežíva so svojim manželom Miroslavom Mihálom nádherné obdobie. Hoci od ich svadby uplynulo už takmer osem rokov, títo dvaja si spolu užívajú ako keby spolu začali len randiť. Silvester strávili v luxusnom Dubaji!

Rozprávkový Silvester našich slovenských celebrít v exotických destináciach.
Zdroj: Instagram.com