Prezradili recept na lásku

Ak by ste chceli nájsť kombináciu dokonalého spojenia, títo dvoja sú jeho totálnym prototypom. Hraví, blázniví, autentickí, jednoducho puzzle, ktoré sa úžasne „poskladalo“ pred dvanástimi rokmi. Neuveriteľné, však? Samozrejme, aj oni si prešli skúškami, ale obaja našli tie správne ingrediencie na harmonický vzťah.

„Neviem síce, či existuje nejaký „zaručený recept“, ako v každom vzťahu boli aj ťažké chvíle, pokušenia a rozchody, no pochopili sme, že keď sme spolu, sme to MY! Do ničoho sme sa nehrnuli, neboli sme spolu 24/7, takže dôvera, sloboda, nezištná láska, smiech, podpora a nebáť sa flirtovať so svojim milovaným aj po 3 alebo 12tich rokoch, tak ako na začiatku boli určite tými správnymi prísadami,“ hovorí sexi tanečníka a líderka tanečnej skupiny Ladylicious.

Zaľúbenci sa jednoducho našli, a z ich spoločnej lásky vznikol nádherný chlapček!
Zaľúbenci sa jednoducho našli, a z ich spoločnej lásky vznikol nádherný chlapček!
Zdroj: Lukáš Kimlička

„Podľa mňa ide hlavne o zmysel pre humor. Monika nie je žiadna suchárka a ja som úplný blázon. Vždy sme sa vedeli zasmiať a spraviť si zo seba srandu. To že sa spolu smejeme pred spánkom v posteli značí,  že sme sa jednoducho našli,“ dopĺňa rapper Rakby. Spoznali sa na spojenej strednej škole, kde sa cez prestávky „okukávali“, hoci Monika ho mala za „nafúkaného dobre oblečeného frajera, čo strieda baby.“

„Neskôr sme sa zoznámili cez spoločných kamarátov na jednom hiphopovom koncerte vo Vrábloch a vraj som ho očarila tým, ako som tancovala po sediačky a dávala ručné choreografie niekde v kúte za stolom. Potom sme sa začali hanblivo stretávať, až to prerástlo do ručičkovania, prvej pusy, zamilovali sme sa do seba. A dnes spolu čakáme spolu bejby!“, prezrádza Mony, ktorá svoje tehotenstvo doslova pretancovala.

Takto jej to pristalo s tehotenským bruškom.
Takto jej to pristalo s tehotenským bruškom.
Zdroj: Instagram/monysakmanova

Najkrajšie dieťa šoubiznisu?!

Na tento dátum nikdy nezabudnú! Malý  Ramón sa narodil 27.12.2018 , takže o sviatky plné lásky a pokoja mali postarané. "Bol to dlhý boj! Cítim sa strašne unavene, ale extrémne zamilovane, že nemusím ani spať! No dobre, tak trošičku. Ďakujem každému, všetkým, ktorí na mňa mysleli a posielali mi energiu," napísala už šťastná mamička pod prvú fotografiu z pôrodnice. Rapera Rakbyho, ktorý bol v ťažkých chvíľach pri partnerke a asistoval pri samotnom pôrode patrične ocenila aj Monika: "Tento môj poklad! Môj superhero! Čo videl, aj čo nemusel a ustál to! mi bol najväčšou oporou! takto si ma držinká a kukuč má prestrelený, lebo nevie, čo sa práve stalo. Milujem ťa! bez teba by som to nezvládla!" napísala srdcervúci komentár na Ramóna staršieho, pričom dodala, že malý je cely tatino! 

Príkladný otec: z rapera sa stal starostlivý otecko, ktorý si svojho prvého potomka absolútne vychutnáva!
Príkladný otec: z rapera sa stal starostlivý otecko, ktorý si svojho prvého potomka absolútne vychutnáva!
Zdroj: Instagram.com/monysakman