Po dvoch úspešných častiach filmu, ktoré boli voľným pokračovaním megaslávneho seriálu, producenti opäť chceli dostať na plátna kín dvojicu štyroch kamošiek a plánovali nakrúcanie Sex v meste 3. Portál Daily Mail však potvrdil, že z toho nič nebude, pretože siahodlhé rokovania o honorári s Kim Catrall nedopadli dobre a producenti sa s ňou nedokázali dohodnúť. „Z mojej strany ide o definitívne rozhodnutie. Chcem jednoducho uzavrieť túto kapitolu môjho života a začať inú. Veď mám už 61 rokov,“ vyjadrila sa herečka v reláci Piers Morgan´s Life Stories.

Úspešný seriál Sex v meste mal mať tretie pokračovanie.
Úspešný seriál Sex v meste mal mať tretie pokračovanie.
Zdroj: Profimedia

Nepresvedčil ju ani scenár filmu, ktorý už bol hotový. A v ňom, ako prezradil americký novinár James Andrew Miller, na divákov čakalo jedno obrovské prekvapenie. Tragický osud Pána Božského. „Pán Božský mal zomrieť ešte v úvode filmu. Tak, že by v sprche dostal infarkt. A pokračovanie filmu malo byť o tom, že Carrie sa z tohto šoku spamätáva a utešujú ju jej tri najlepšie priateľky,“ prezradil veľké tajomstvo novinár a všetci očakávali, že do deja by potom mohol zasiahnuť Aidan Shaw, ďalšia veľká lásky Carrie.

Vyzerá to však tak, že z pokračovania nič nebude, práve kvôli tvrdohlavosti jednej z hlavných postáv. „Toto rozhodnutie mi zlomilo srdce,“ nechala sa počuť Sarah Jessica Parker, alias Carrie, ktorú kultový seriál vystrelil medzi hollywoodske celebrity. Ale, ktovie, ako to naozaj vypáli a či o pár núl navýšený honorár pre Samanthu nakoniec predsa len nepresvedčí. Fanúšikovia seriálu by sa určite potešili.