Šperkárska značka HALADA sa za svojej štyridsaťročnej existencie stala kultovým a prestížnym klenotníckym domom, ktorý okrem svojho autorského šperku zastupuje aj významné šperkárske spoločnosti. Všetky jednotlivé šperky ako aj kolekcie sú starostlivo vyberané tak aby ponúkli v butiku HALADA širokú paletu možností, no zároveň aby korešpondovali ako celok.

„Vďaka tomuto výnimočnému multibrandovému šperkárstvu s dlhoročnou tradíciou sa Bratislava zaraďuje na mapu sveta k významným metropolám, akými sú Paríž, Miláno, Londýn, či nemecký Mníchov. Dostať na Slovensko značky, ktoré sú v portfóliu HALADA je veľkým úspechom. Som nesmierne rada, že aj značka HALADA prináša na Slovensko koncept, ktorý zvyšuje renomé Slovenska a prináša zákazníkom šperky svetových mien,“ povedala area manažérka butiku HALADA Magda Šebestová.

Šperky HALADA si vyskúšala aj Veronika Wagner Husárová.
Šperky HALADA si vyskúšala aj Veronika Wagner Husárová.
Zdroj: Halada

Slávnostného otvorenia sa zúčastnili aj známe osobnosti či ľudia z médií a biznisu. Medzi hosťami nechýbali mená ako Lucia Sládečková, Barbora Bakoš, Janka Slačková, Veronika Husárová, Nora Krchňáková, či Rasťo Holubec.

Viac fotografií z akcie nájdete v našej FOTOgalérií