Krásna brunetka nie je napriek svojmu mladému veku v umeleckej brandži žiadnym nováčikom. Ešte pred dosiahnutím dvadsiatky získala titul Miss sympatia na Miss Universe. Aktívne sa venovala tancu a choreografiám. Odtiaľ už bol len krôčik k herectvu a Betku si iste pamätáte zo seriálu Panelák. Najnovšie sa jej meno skloňuje so seriálom Iveta, ktorý rozpútal na Slovensku veľké vášne.

Daniel Fischer a Alžbeta Ferencová.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CnKFmLfKliq/?hl=sk

Prešovčanka, ktorá vystupuje pod pseudonymom Zea, sa venuje tiež hudbe a spevu. V minulosti skúšala šťastie aj v talentovej súťaži, kde sa stala súčasťou dievčenskej skupiny Forsomeone. Počas druhej vlny korony vydala svoj debutový album Burning Light, ktorý má svetový zvuk. A svetovo vyzerajú aj Zeine outfity. Tvrdí, že miluje najmä streetwear kúsky, no vie sa premeniť aj na naozajstnú femme fatale. „Milujem nohavice s vysokým pásom, dámske obleky, tiež kvalitné tričká a košele. Dlhé šaty väčšinou vytiahnem zo skrine na jeseň s kozačkami a trenčkotom.“ Pozrite si jej štýlové outfity aj v našej FOTOGALÉRII.

Vekom vraj prehodnotila svoj postoj k móde i vizáži. „Keď som mala 18 rokov, bez opätkov, mejkapu a dokonalých vlasov som nevytiahla päty z domu. Všetko som musela mať zladené. Čím som staršia, tým menej sa maľujem a uprednostňujem pohodlie.“ Špeciálne miesto však majú v jej šatníku aj exkluzívne kúsky od slovenských a českých dizajnérov.

S priateľom.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Cf05VHLDSm4/

Zea priznáva, že nemusí mať tie najdrahšie značky a snaží sa o minimalistický štýl, prevládajú u nej skôr zemité farby a stále viac rieši pri móde aj udržateľnosť.

Nahliadnite v pokračovaní článku na ďalšej strane do jej ŠATNÍKA, kde má ukryté svoje FASHION vychytávky.