Vanessa Šarköziová jednoducho vie, čo sa nosí. Krásu zdedila po svojej nádhernej mame, s ktorou vyzerajú skôr ako sestry, než ako mama s dcérou. Táto mladá a talentovaná speváčka je okrem iného aj perfektne orientovaná v móde, čo je na jej Instagrame jasne vidieť…Minulý rok v lete dokonca vymyslela módnu výzvu, ktorú si jej sledovatelia nesmierne zamilovali.

FOTOGRAFIE Z PLESU nájdete V GALÉRII TU.

Na bále žiarila

Cigánsky bál je jeden z najmilších, aké sa za sezónu na Slovensku konajú. Hostia prichádzajú za „hudbou najvyššej kvality“ a s plesovou etiketou si veľkú hlavu nelámu - tento rok sa dostavilo viacero žien, ktoré si vystačili aj bez chlapov. V známom hotelovom komplexe v Nitre obsadili Rómovia sálu s „americkými“ okrúhlými stolmi, kde sa zväčša konajú svadby.

Veselili sa prvý raz po pandemickej prestávke, čo zapríčinilo, že nelacné vstupenky sa rozchytali nebývalo rýchlo. Hviezdou večera sa, podľa očakávaní, napokon stala hudobníčka Silvia Šarköziová s dcérou Vanessou. Po dlhom čase dala košom svojej dvornej návrhárke Jane Pištejovej. "Povedala som si, že si od nej nebudem nič vyberať, lebo som pribrala, a ona predsa len šije šaty na modelky. Vytiahla som staršie šaty, ktoré som už mala. A teším sa, že sa znova dám do formy, " povedala Silvia so smiechom pre PLUS 7 DNÍ. 

Hviezdou sa však stala jej dcéra Vanessa, tá žiarila na všetky strane a je viac ako isté, že po mame zdedila len tie najlepšie gény. Pozrite, ako vyzerala, nevieme sa vynadívať. FOTOGRAFIE Z PLESU nájdete V GALÉRII TU.