Rozprávková svadba Rytmusa a Jasminy Alagič patrila rozhodne medzi tie najemotívnejšie, čo potvrdzovali nielen dojemné vyznania mladomanželov, ale aj prítomných hostí. Už niekoľko dní po svadbe sa na sociálnych sieťach šírili chválospevy a gratulácie k ich nezabudnuteľnému dňu D.

Samotní zaľúbenci si na svojich profiloch vymieňali sladké nežnosti, ktoré len umocňovali silu ich lásky. Rytmus naposledy zverejnil video z ich svadby , z ktorého doslova "mrazí". A jeho komentár k nemu bol priam dokonalý... 

Zaľúbení a šťastní: Rytmus s Jasminou sa naozaj našli.
Zaľúbení a šťastní: Rytmus s Jasminou sa naozaj našli.
Zdroj: Instagram.com/jasminaalagic

Tieto silné slová adresoval Rytmus svojej vyvolenej!

"Deň pred tým som bol sám doma ( čudný pocit bez nej), pretože som ju mal uvidieť prvý krát na obrade. Odvtedy, čo spolu chodíme sme spolu každý deň, takže to bolo čudné, sa zobudiť bez nej. Hovorím si, že nervózny nebudem, pretože ideme osláviť náš vzťah. Opak bol pravdou. Motýle v bruchu a príjemná nervozita z niečoho, čo je prvý krát. 3min pred obradom som si napísal na papier sluby v štýle básne, aby bolo každé slovo do detailu silné. Obrad začal, hudba @anitasoulofficial emócie sa dali krájať vo vzduchu. Moji blízki pokope. Od šťastia som nevedel načítať túto situáciu. Niečo tak silné som ešte nezažil. Keď sa objavila moja manželka, tak sa mi roztrásli kolená a skoro mi puklo srdce od šťastia. Keď sa blížila chcel som ju objať, vybozkávať, ale nemohol som 😁 Až po navlečení obrúčok. Zasnuby boli silné, ale toto bolo najemočnejšie čo som vo vzťahu zažil. Dovolte mi aby som sa s vami aspoň o kúsom týchto krásnych momentov podelil. Lubim ťa manželína moja."