Známe osobnosti neostali nič dlžné svojej hviezdnej povesti a do ulíc vyrážajú v skutočne originálnych kúskoch. Rozprávkové motívy, farebné potlače, aj netradičné materiály. Niektoré sa dokonca samé pustili do šitia a na sociálnych sieťach sa pochválili vlastnoručne ušitými rúškami. Napríklad dcéra amerického prezidenta Ivanka Trump, ktorá na Instagram zavesila fotografiu so svojou dcérou Arabellou a komentárom, že rúška si samé vyrobili a venovali navzájom.

Ivanka Trump s dcérou Arabellou v rúškach, ktoré si samé ušili.
Ivanka Trump s dcérou Arabellou v rúškach, ktoré si samé ušili.
Zdroj: Instagram

Nakoľko sú Spojené štáty v posledných týždňoch extrémne zasiahnuté pandémiou koronavírusu a prípady tam pribúdajú denne v tisícoch, začali obyvatelia USA dbať na prevenciu a osvetu viac, než kedykoľvek predtým. Známi herci, speváci, aj moderátori a modelky podporujú výzvu nosenia rúšok a sami idú príkladom. K prevencii vyzývajú aj svojich sledovateľov a fanúšikov. 

Herečke Reese Witherspoon to v rúšku náramne pristane, čo poviete?
Herečke Reese Witherspoon to v rúšku náramne pristane, čo poviete?
Zdroj: Instagram

V originálnych rúškach sa neváhajú fotiť herečky Jennifer Aniston,  Jamie Lee Curtis aj Jessica Alba. Moderátorské eso Jimmy Fallon, speváčky Pink či Lana Del Rey. Podnikavá Paris Hilton dokonca začala na svojom e-shope ponúkať svoju vlastnú edíciu rúšok. Nahliadnite do našej FOTOgalérie, kde nájdete množstvo originálnych rúšok, aké nosia svetové hviezdy.