Speváčka Mamba Dasha sa so svojím partnerom Tonym starajú o krásneho chlapčeka Manola. Aktuálne ich trápia práce okolo domu, v ktorom by už čoskoro chceli bývať.

Čo sa jej stalo dnes u lekára NÁJDETE V GALÉRII TU

"Nebývame v ňom ešte, lebo nám je v byte celkom dobre. Manolo už má štyri roky a prišlo práve obdobie, kedy sme objavili čaro sídliskových ihrísk. Začíname naplno využívať to, že máme susedov. Deti sa už začínajú poznať, tvoria sa tam malé kamarátstva a leto na sídlisku je podľa mňa čarovné," zverila sa Mamba.

Mamba, Tony a ich syn Manolo pridali ruku k dielu.
Zdroj: instagram/Dashamamba

Mamba má plné ruky práce so svojou firmou a Tony je profesionálnym tanečníkom, ktorý momentálne učinkuje v seriáli Nemocnica. Napriek všetkým povinnostiam je speváčka k svojim fanúšikom úprimná a stále si nájde čas sa im prihovoriť. Presne tak sa stalo aj dnes na sociálnej sieti Instagram, kde zverejnila šokujúcu informáciu o tom, že ju lekárka odmietla vyšetriť.

"Ja sa vôbec nečudujem, že ľudia na Slovensku ignorujú svoje zdravotné problémy (až kým nie je neskoro), lebo dostať sa k lekárovi je fakt des. Za prvé to trvá týždne, niekedy aj mesiace, za druhé je to niekedy aj drahé a za tretie, niekedy ti ten lekár ani nepomôže," rozčúlila sa. Čo sa jej stalo dnes u lekára NÁJDETE V GALÉRII TU.