Pár oznámil svoje zasnúbenie v januári 2022 niečo po vyše roku randenia. „V júli 2020 sme sedeli pod týmto banyánom. Požiadali sme o mágiu, zabudli sme na bolesť, ktorej budeme spolu čeliť v takom krátkom období. Neuvedomujúc si prácu a obete, ktoré by vzťah od nás vyžadoval, no sme opojení láskou. A potom sme si navzájom vypili krv. 1.11.22 .”

FOTOGRAFIE ÚDAJNEJ MILENKY NÁJDETE V GALÉRII.

Zdroj magazínu People prišiel s tým, že Machine Gun mal modelku podviesť. „Oficiálne nezrušili zásnuby, ale Megan si dala prsteň dolu,“ uviedol. Dodal tiež, že problémy mali aj v minulosti, ale tentoraz to vyzerá na vážnejší zádrh.

„Tú nečestnosť môžeš ochutnať, máš jej plný dych,“ napísala na sociálnej sieti. Ak ste správne zachytili, tieto slová sú z piesne Pray You Catch Me od Beyoncé. Práve v nej spieva o nevere svojho manžela Jay-Z.

Fanúšikovia začali špekulovať, či MGK podviedol Megan so svojou gitaristkou Sophie Lloyd. Správy zatiaľ nie sú oficiálne potvrdené, ale je viac ako isté, že ak to urobil, tak skoro si to celé nevyžehlí. FOTOGRAFIE ÚDAJNEJ MILENKY NÁJDETE V GALÉRII.