Hovorilo sa o vás, že ste na ženy náročný. Prečo?
Ľudia sú dnes vypočítaví a dnes nájsť normálne dievča nie je sranda. V mojej práci je problém v tom, že sa na koncertoch stretávam s množstvom ľudí. Tak som potreboval stretnúť niekoho, kto by mal nadhľad a nežiarlil. Alebo aspoň nie príliš. Lebo je normálne, že keď hráme niekde s kapelou, prídu sa odfotiť rôzni ľudia, dievčatá nevynímajúc. Tak partner musí byť nad vecou a to bol možno môj problém donedávna. Nestretol som takú, ktorá by to, že som hudobník, akceptovala. Ivanka mi v tomto vyhovuje a akceptuje ma a nemáme dokonca ani žiadnu ponorku.  

Tomás Bezdeda na dovolenke s priateľkou.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CfcR6HtrLqa/

Ste zaľúbený a po pol roku randenia ste priateľku Ivanku požiadali o ruku. Môžeme sa takto relatívne skoro tešiť aj na oznámenie, že bude svadba?
Vraví sa, že do roka a do dňa. Ale zatiaľ je to také – tajné. Respektíve, riešime to. Svadba bude, ale kedy, to je ešte otázka času.

Máte aspoň predstavu aká bude? V súkromí s najbližšou rodinou alebo chystáte veľkolepú oslavu?
Nechystám žiadnu „verejnú oslavu“ našej lásky (smiech). Svadba bude samozrejme súkromná a prístup na ňu budú mať len pozvaní hostia. Takže len blízka rodina a kamaráti.

Ivana povedala áno!
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Cm2IAVjrro2/

A kde bude? V hre je len Slovensko, alebo nebodaj – keďže je to dnes moderné – aj trópy?
Mám rád slovenské hory. Ale všetky. Vo všeobecnosti mám prírodu veľmi rád podobne, ako Ivanka. Tak sa aj svadba bude konať s najväčšou pravdepodobnosťou niekde na Slovensku.  

Na horách ste s Ivankou vlastne takmer neustále...
Obaja hory milujeme. Ivanka má rada prírodu a aj rada športuje, tak toho máme naozaj veľa spoločného. Myslím si, že je dobré, keď majú ľudia nejaké záľuby spoločné, aj keď ich nemusí byť až tak veľa. Lebo tvrdenie, že protiklady sa priťahujú, je podľa mňa blbosť. Keď je jeden športovec a druhý sedí radšej v kaviarni, budú hľadať obaja ľudí, ktorí im ich „naj“ splnia. Vzťah môže samozrejme aj takto fungovať – možno sú také páry, ale ja si myslím, že spoločné záujmy sú veľmi dôležité.

Tomáš Bezdeda a Ivana
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Ck5_tqKqf5f/

POKRAČOVANIE ROZHOVORU NA ĎALŠEJ STRANE.