Kráľovná marihuany: Tysh Cyrus

Matka populárnej speváčky rozhodne nie je klasickou matkou, ktorá ráno robí dcére raňajky do školy, podporuje ju v štúdiu medicíny alebo ju vedie k príkladnému náboženskému životu. Tysh Cyrus má rebelstvo vo svojej DNA silno zakorenené, preto sa netreba čudovať, po kom Miley zdedila výstrednosť a provokáciu, na ktorej má postavenú celú hudobnú kariéru. Dokázala to aj vo svojom poslednom klipe k skladbe Mother’s Daughter, ktorá sa stala akousi nepísanou feministickou hymnou. Odetá v červenom latexe jej v klipe sekunduje jej pätdesiatdvaročná matka a podľa záberov vidieť, že si to maximálne užíva. Nielen svojím výzorom sa cíti ako zrelá dvadsiatka! Bola to práve ona, kto Miley priviedol k obľúbenej zelenej rastlinke. A zdá sa, že celá podarená rodinka to ani nechce nijako tutlať, prečo aj, veď v Amerike je marihuana povolená. „Z času na čas si trochu dáme. Moja mama ma k tomu vrátila. Keď však pracujem, musím fungovať na sto percent, preto vtedy nefajčím,“ povedala Miley v jednom z interview.

Rozruch na sociálnych sieťach spôsobila fotka, ktorú zverejnil paradoxne speváčkin otec Billy Ray Cyrus. Matka Tish na nej hrdo pózuje pri obrovskom množstve uskladnenej marihuany. V texte pod ňou stálo, že keby mala toľko zelenej rastliny vo svojom príbytku, bolo by to skvelé hneď z niekoľkých dôvodov. Matka piatich detí je preto v Hollywoode známa svojou láskou k tejto mäkkej droge. Odvaha jej však nechýba ani pri výbere outfitov na rôzne spoločenské akcie. Keďže Miley práve prežíva ťažké obdobie po nečakanom rozvode s hercom Liamom Hemsworthom, na červenom koberci ju sprevádza jej mama. A aký je najlepší recept, ako sa dostať z nešťastnej lásky? Predsa bývalého provokovať, nie?Aspoň tak to vyzerá v prípade Miley, ktorá so svojou matkou drží krok. Či ona s ňou?

Matka Miley Cyrus, Tish nerobí problém hrdo pózovať pri obrovskom množstve uskladnenej marihuany.
Matka Miley Cyrus, Tish nerobí problém hrdo pózovať pri obrovskom množstve uskladnenej marihuany.
Zdroj: Archív

Pokračovanie článku na ďalšej strane.

Matka provokatérka: Madonna

Premýšľali ste niekedy nad tým, aké to asi je byť dcérou celosvetovej hviezdy a sexuálneho sexsymbolu 80. rokov? Pre speváčkinu prvorodenú dcéru Lourdes, ktorú má s vtedajším trénerom Carlosom Leonom, to musí byť určite tvrdý oriešok. V auguste oslávila speváčka neuveriteľných šesťdesiatjeden rokov, no jej extravagantné správanie a divoké prejavy sa nezmenili ani omylom. Kto by zabudol na jej legendárne škandály? Počas svojej štyridsaťročnej kariéry toho povyvádzala až až, veď už v dvadsiatke si privyrábala pózovaním študentom umenia, ktorí maľovali akty. V špicatej podprsenke od Jeana Paula Gaultiera na svojom turné Blond Ambition predvádzala na pódiu masturbáciu (1989), vo videoklipe k piesni Like a Prayer neváhala použiť motív horiaceho kríža s čiernym Ježišom (1989), vo videoklipe k piesni Justify My Love zase explicitne zobrazuje súlož, čo vzhľadom na rok 1990 bolo v televízií zakázané vysielať, v priamom prenose sa bozkávala s Britney Spears či Christinou Aguilera na odovzdávaní cien MTV (2003) a takto by sme mohli pokračovať.

Matka šiestich detí ani vo svojom veku nehodlá odísť do dôchodku a drží krok s dobou. Na novom albume Madame X toho odhaľuje až-až. Vo svojom prvom singli sa spojila s hviezdnym kolumbijským spevákom Malumom (25) a vo videoklipe k piesni Medellín sa poriadne odviazala a skončila s ním rovno v posteli, kde mu dokonca líže palec na nohe. Pre Madonnu nič zvláštne, no pre jej dcéru to iste nie je normálny pohľad. Hoci začínajúcu modelingovú star berie na mnohé večierky a párty, Lourdes sa neraz vyjadrila, že jej to skôr lezie na nervy. Najmä skutočnosť, že sa chce vždy na svoju dvadsaťdvaročnú dcéru podobať a za každú cenu si oblieka rovnaké veci. Nuž, zdá sa, že Madonna svoju starobu prežíva po svojom a jej dcéra pri tom škrípe zubmi, pomyselne si trhá vlasy a radšej sa nepriznáva k tomu, kto je jej matka.

Madonna je matka šiestich detí a ani vo svojom veku nehodlá odísť do dôchodku a drží krok s dobou.
Madonna je matka šiestich detí a ani vo svojom veku nehodlá odísť do dôchodku a drží krok s dobou.
Zdroj: Archív

Pokračovanie článku na ďalšej strane.

Generál celej rodiny: Kris Jenner

Na svete asi neexistuje nikto, kto by nepoznal aktuálne najznámejšiu rodinu sveta Kardashianovcov. A ďakovať za to môžu len jednej osobe. Mame Kris. Tá si vyslúžila v Hollywoode prezývku Momager a povesť ženy, ktorá sa nezastaví pred ničím, aby „využila“ svoju rodinu na biznis. Ani zverejniť porno svojej vlastnej dcéry Kim. Prečo aj, keď môže z toho vytrieskať niekoľko miliónov dolárov, všakáno? Podľa vzoru rodiny Osbornoucov sa rozhodla urobiť podobný koncept a dnes je ich televízna reality šou Keeping Up with the Kardashians na scéne neuveriteľných dvanásť rokov.

Za ten čas sme mohli detailne spoznať každého člena rodiny vrátane Kris, ktorá „drží krok“ so svojimi piatimi vyumelkovanými a vyplastikovanými dcérenkami Kim, Kourtney, Kylie, Khloe a Kendall. Ani jedna sa netají zásahmi chirurgov a mama Kris je na tom rovnako. Šesťdesiattriročná diva nemá problém s ničím. Vyzerať ako tridsiatka ani sa správať ako osemnástka. Je kontroverzná, panovačná a divoká. Ale aj to je jej silné know-how, vďaka ktorému sa sypú doláre do spoločnej kasy. A dievčatám to neprekáža, skôr naopak. V Kris majú nielen matku, ale aj najlepšiu kamošku, ktorá je s nimi na rovnakej vlnovej dĺžke. Výstredné oblečenie, výrazný mejkap a kontroverzné názory. V tomto prípade sedí najviac prirovnanie – aká matka, taká Katka.

Na svete asi neexistuje nikto, kto by nepoznal aktuálne najznámejšiu rodinu sveta Kardashianovcov.
Na svete asi neexistuje nikto, kto by nepoznal aktuálne najznámejšiu rodinu sveta Kardashianovcov.
Zdroj: Archív

Pokračovanie článku na ďalšej strane.

Slovenské kombo: rodinka Alex Wortex

Ani my sa v tomto viac ako päťmiliónovom štáte nenudíme. Hoci od Hollywoodu máme ďaleko, originálnych postavičiek tu máme viac než dosť. Tou najvýraznejšou je azda Alex Wortex, ktorá sa v slovenskom „šoubiznisovom“ okruhu zjavila ako blesk z jasného neba. Stačila na to jedna módna akcia, outfit, ktorý viac odhaľoval, ako zahaľoval, provokatívne pózy a výstredné správanie. Blesky fotoaparátov sa však nesústredili len na ňu, ale aj na jej sprievod – mamu Andreu, ktorá bola rovnako „iná“. „Za druhého človeka nemôžete rozmýšľať, je to jej slobodná vôľa. To sú jej pocity, ja to rešpektujem. Podľa mňa je úžasná, kreatívna, krásna od mala. Nerobí nič zlé, len sa vyjadruje,“ hájila svoju bláznivú dcéru, ktorá vyzerala ako jej verná kópia.

Pamätníci môžu mamu Andreu poznať ešte ako modelku z katalógov socialistického obchodného domu Prior či reklamných spotov Československej televízie spred roka 1989. Dnes sa však prezentuje oveľa odvážnejšie, ako by ste na pani v rokoch čakali. Na svojom instagramovom profile, kde sa nazýva Lady Carisma, hádže bláznivé pózy, oblieka sa do výrazných outfitov a exhibicionizmus je evidentne jej veľkou vášňou. Držať dcére nahé prsia alebo s ňou pózovať v podväzkoch na vianočné video je na slovenské pomery celkom silná káva, ale asi si povedala, prečo by sa aj ona nemohla zahrať na Hollywood. Kde sa rodičia správajú bláznivejšie ako tínedžeri.

Crazy rodinka Alex Wortex.
Crazy rodinka Alex Wortex.
Zdroj: Archív