Speváčka albánsko-kosovského pôvodu Rita Ora veľmi rada provokuje či už na koncertoch, alebo titulných stránkach časopisov. Má v obľube minimalistické oblečenie, dokonca z času na čas odhodí aj horný diel plaviek.

Nedávno potvrdila, že sa tajne vydala za svojho partnera, režiséra Taika Waititi. V januári o tom otvorene prehovorila počas promovania jednej zo svojich piesní. Tentokrát vystrašila fanúšikov po tom, ako zverejnila zábery, kde je viditeľne pochudnutá. Hneď ako sa pod nimi začali hemžiť negatívne komentáre, príspevky vymazala.

Aj keď pred časom hovorila o tom, že výrazne cvičí a chce vyšportovanú postavu, nie je jasné, či ide len o stresujúce obdobie, alebo to len vo fitku preháňa. SPOMÍNANÉ VYMAZANÉ FOTOGRAFIE NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII.

WA 49 Düsseldorf - Britská speváčka Rita Ora prichádza na nedeľňajšie udeľovanie hudobných cien MTV Europe Music Awards (MTV EMA), ktoré sa konali v nemeckom Düsseldorfe v nedeľu 13. novembra 2022. FOTO TASR/AP Rita Ora poses for photographers upon arrival at the European MTV Awards 2022 in Dusseldorf, Germany, Sunday, Nov. 13, 2022. (AP Photo/Martin Meissner)
Zdroj: Martin Meissner