Bývalá misska Ráchel Karnížová (22) nedávno priznala, že ju do krvi zmlátil teraz už jej bývalý priateľ Tomy Kotty (32).

FOTOGRAFIE RÁCHEL PRED A PO PLASTICKÝCH OPERÁCIÁCH NÁJDETE TU

Bývalá misska Ráchel Karnížová a markizácký moderátor Tomy Kotty tvorili pár už nejaký ten piatok. Na sociálnej sieti zverejňovali spoločné fotky a pôsobili ako zamilované hrdličky. Nakoniec sa ukázalo, že všetko bolo inak. Ryšavka zverejnila na Instagrame znepokojujúcu sériu fotografii a priznala, že ju spevák fyzicky aj psychicky týral.

Vyvrcholiť to malo, keď jej rozmlátil byt. Ráchel priznala aj to, že sa podobné situácie opakovali a speváka na základe prosieb jej blízkych, v marci udala na polícii. Obvinenia však stiahla, pretože bola naivná a verila mu. „Nechcela som podať trestné oznámenie. Bála som sa, že pôjde do väzenia. On už bol v CPZ. Nehovorím to verejne, lebo mu chcem zničiť život. Chcem len zariadiť, aby sa to už nikdy v živote nestalo žiadnej žene po mne,“ napísala svojho času na sociálnej sieti.

Po uplynutí nejakého času sa Ráchel podelila o svoje aktuálne pocity. ,,Samozrejme, že si na neho spomeniem a stále na neho občas myslím. Ja mu neprajem nič zlé, a aj keď som sem dala to vyjadrenie, tak z toho môžete úplne cítiť, že to nie je cielené na to, aby som mu ja zničila život. Snažím sa z mojej hlavy vytesniť to zlé,čo sa stalo a pamätať si len to dobré, čo sme spolu zažili a veriť, že keď vedel byť aj taký dobrý, tak sa tak naozaj dokáže aj zmeniť. Každý si zaslúži druhú šancu od života,” dodáva pri odpovedi na otázku, či jej Kotty chýba. FOTOGRAFIE RÁCHEL PRED A PO PLASTICKÝCH OPERÁCIÁCH NÁJDETE TU