Ráchel Karnižová a Tomáš Drahoš ešte pred pár mesiacmi vyzerali ako šťastný pár. Prednedávnom však vysvitlo, že v súkromí ich vzťah nie je práve ideálny. Tomy Kotty totiž svoju partnerku dvakrát brutálne zmlátil, vyhrážal sa jej prostredníctvom hlasových správ, a zdemoloval byt, v ktorom spolu žili.

FOTOGRAFIE ROZTRHANÉHO PYŽAMA AJ TOMYHO LISTU NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU

Influencerka sa opäť rozhodla otvoriť staré rany, nahnevalo ju totiž, že po doručení policajnej správy zistila, že Tomy udalosti poprel a povedal, že si z incidentu takmer nič nepamätá.

“Neviem koľko báb tu mám, ktoré si prešli se*uálnym zneužitím, ale ak sa vám niečo také deje a ten, čo vám to robí je dvakrát taký silnejší ako vy, vy sa proste zamrazíte a na nič sa nezmôžete. A najviac ma na tom celom štve to, že ja som ho po tom incidente ešte veľmi dlho ľúbila, a aj teraz vždycky, keď si na neho spomeniem, tak na neho myslím len v tom, že, Bože, prosím ťa, Tomáš, len si to uvedom, len sa proste zmeň a začni pracovať na sebe, začni pracovať na tom, aby si bol lepším človekom a dneska mi dôjde takéto vyjadrenie, čo on hovorí… Ja chápem, že si chce proste zachrániť ri*, ale niekedy človek proste musí padnúť na úplne dno, aby si proste uvedomil, že čo sa proste deje a mňa tak strašne mrzí, ani nie to vyjadrenie tej polície, ale to jeho vyjadrenie, že on si proste stále, stále neuvedomuje, že robí niečo zle. A to je na tom proste to úplne najhoršie,” povedala Ráchel s plačom prostredníctvom Instagramu.

Ráchel zverejnila aj list, v ktorom sa ale moderátor jasne priznáva, dokonca aj fotografiu roztrhaných nohavíc, tie majú dokazovať, že išlo o znásilnenie. Dodáva, že prestáva veriť policajnému vyšetrovaniu a že spraví všetko pre to, aby ochránila aj ostatné ženy a podporila ich. FOTOGRAFIE ROZTRHANÉHO PYŽAMA AJ TOMYHO LISTU NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU.