Mladomanželia si na svojom veľkom dni dali naozaj záležať a poctivo sa naň pripravovali. Kali svojim fanúšikom na Instagrame prezradil, že dokonca navštevovali súkromné hodiny tanca u Petra Modrovského.

Ako prvá sa svadobnými fotkami pochválila raperova čerstvá manželka. Nevesta zvolila nádherné čipkované šaty, elegantne zopnuté vlasy zdobil dlhý závoj a v ruke držala kyticu bielych ruží. Manželia na spoločných záberoch vyzerajú okúzľujúco a radosť z nich doslova srší.

Na svadbe nechýbali ani známe osobnosti z hudobnej brandže. Speváčka Tina adresovala mladomanželom milé slová aj prostredníctvom instagramového príspevku.

„Som mala 18 rokov kedy som si povedala aaa ja sa budem vydávať… Načakala som sa. Tu sú prvé fotky, keď som stretla môjho princa KALKA… Ochutnávka od človeka, kt. je uuuplne inde,“ napísala k sérii fotiek Alica, pod ktorou sa ku gratuláciám pripájali fanúšikovia, ale aj viaceré celebrity.

Kali zverejnil na svojom Instagrame detailný záber svadobných obrúčok a poďakoval všetkým, ktorý boli súčasťou ich veľkého dňa. Mladomanželom gratulujeme a prajeme veľa lásky!

Viac fotiek nájdete v našej FOTOgalérii.