Ako píše portál eva.sk, s manželom, českým podnikateľom Vlastom Hájkom, tam stihli v priebehu posledných pár rokov namútiť vodu so svojou úspešnou realitnou kanceláriou. Tenerife Real začala fungovať v auguste 2021, neskôr sa konala pompézna otváracia párty s vyše tristo hosťami, ktorým zaspievala hviezdna Helenka Vondráčková. Realitka Belohorcovej a Hájka sprostredkovala nehnuteľnosti aj známym osobnostiam, napríklad hitmakerovi Michalovi Davidovi, a moderátorkin muž si svojím dravým prístupom dokonca vyslúžil prezývku Vlk z Wall Street. Teraz to však vyzerá, že sa nad idylkou zaťahujú čierne mraky!

Manželia sa rozišli s obchodnou partnerkou Dianou Kallay, ktorá im s rozbiehaním biznisu spočiatku veľmi pomohla. Táto zmena nie je tajomstvom a ohlásila ju aj realitka na svojom Instagrame. "Áno! Je to medzi nami uzavreté. Bolo to ródeo, ale niekedy je lepšie ísť každý vlastnou cestou. Naše predstavy ako ďalej rozvíjať Tenerife Real, boli naozaj veľmi odlišné s Dianou. Aj tak jej ďakujeme a prajeme všetko dobré, nech sa darí. Team Tenerife Real,“ znelo oznámenie. Ako však zistil web Extra.cz od dôverného zdroja, "rozchod“ Belohorcovej a Hájka s obchodnou partnerkou mal byť poriadne nepríjemný.

Ich biznis parťáčkou bola Diana Kallay.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CTnTe0ArYlA/

"Vlasta Hájek na Tenerife rozbehol biznis snov. Predáva najdrahšie vily, zarába milióny, ale sám si to pokazil. Postupne si proti sebe poštval skoro celú tamojšiu česko-slovenskú komunitu, ktorá drží spolu a všetci navštevujú jednu pláž. Aktuálne by sa tam hustá nálada dala krájať a málokto sa chce s Vlastom stretnúť. Tenerife im začína byť dosť malé. A teraz všetci čakajú, ako sa im bude dariť vo firme, keď ani jeden z nich nehovorí po španielsky, čo je veľmi dôležité aj behom komunikácie s bankou a úradmi,“ porozprával pre Extra.cz zdroj.

Web konfrontoval s týmito tvrdeniami samotného Hájka. "Nie je to pravda. My sme Dianu kráľovsky vyplatili a obe strany sú spokojné,“ tvrdí Belohorcovej manžel. AKO TO V REALITKE MANŽELOV VYZERÁ AJ FOTO S CELEBRITNÝMI KLIENTAMI NÁJDETE V GALÉRII.