Monika Bagárová je po nevydarenom vzťahu so zápasníkom MMA Makhmudom Muradovom opäť zamilovaná. Dokonalé to však nie je. Priznala, že i tento vzťah s fešným a bohatým Leom má isté trhliny, píše týždenník Plus 7 DNÍ.

FOTO krásnej dvojice v GALÉRII

Zatiaľ, čo atraktívna speváčka Monika Bagárová býva s dcérkou pri Brne, jej nový partner Loe pracuje v Karlových Varoch. Aktuálne sa z nich kvôli práci nemôže presťahovať. Pár zdoláva veľké nástrahy a praktizuje vzťah na diaľku.

"Na tú vzdialenosť sa vidíme pomerne často, napríklad dvakrát týždenne. Niekedy sa vidíme raz za týždeň na pár dní. Záleží na tom ako nám to práca dovolí. Snažíme sa byť spolu, čo najviac. Sme dvaja rozumní ľudia, preto sa nejdeme zblázniť, lebo obaja máme svoje povinnosti,“ priznala Bagárová v podcaste Bez názvu.

Situáciu jej navyše komplikuje aj malá dcérka Rumia, ktorá má svoj režim. "Keby som nemala dieťa, tak sa zbalím a idem. Hoci aj na otočku ako to kvôli nám robí Leo, len aby nám dal pusu. S malou si to ale nemôžem dovoliť,“ vysvetlila speváčka.

Už v minulosti priznala, že by mala rada ešte aspoň dve deti. Ak by sa stal jej životným partnerom práve Leo, tak v budúcnosti rozhodne budú musieť riešiť otázku spoločného bývania.

Bagárovej priateľ Leo FOTO v GALÉRII