Po minuloročnej premiére filmu Zrodila sa hviezda sa famózna speváčka Lady Gaga a sexi herec Bradley Cooper stali snáď najobľúbenejším párom svetového šoubiznisu. Svojimi perfektnými hereckými a speváckymi výkonmi si podmanili nielen hviezdny Hollywood, ale aj bežných smrteľníkov. Okrem perfektného hodnotenia filmového spracovania sa však intenzívne začal riešiť aj vzťah hercov, ktorí naozaj pôsobili, akoby filmový scenár ani zďaleka nebol tým jediným, čo ich spája. A to aj napriek tomu, že Lady Gaga bola v čase natáčania filmu zasnúbená a Bradley už dlhší čas žije s úspešnou modelkou Irinou Shayk, s ktorou vychovávajú spoločnú dcérku.

Otázniky o tom, či je ich vzťah naozaj len pracovný, alebo sú do seba skutočne zamilovaní, vyústili až do dohadov o tom, že Lady Gaga je čaká bábätko! Tu však zakročila aj samotná speváčka, keď sa na svojej sociálnej sieti jednoznačne vyjadrila: „Klebety, že som tehotná? Áno, som tehotná s #LG6.”

Nuž, zatiaľ to teda vyzerá tak, že Lady Gaga sa síce naozaj stane matkou, avšak, znovu len symbolickou. #LG6 je totiž názov jej nového, ešte len pripravovaného albumu, ktorým nám zaručene prinesie poriadnu nádielku skvelých skladieb, ktorých sa už teraz nevieme dočkať. A koniec koncov, možno nám v niektorej z pripravovaných skladieb konečne odhalí aj kus zo svojich skutočných citov, ktoré k Bradleymu prechováva.

Viac fotiek nájdete v našej FOTOgalérii.