Marián Gáborík s manželkou Ivanou našli po rokoch života v zámorí domov na Slovensku, v hokejistovom rodnom Trenčíne.  Tu si približne pred ôsmimi rokmi začali vo vychýrenej štvrti pod Brezinou stavať vilu, ktorá je už dnes dokončená a manželia si v nej aj s dcérkou Bellou, ktorá sa narodila v máji 2020, užívajú okrem vysokých stropov, luxusného nábytku, interiérového bazénu, fitnescentra a ďalších vymožeností aj krásny výhľad na mesto. Kedysi však túžili pendlovať medzi Spojenými štátmi americkými a Slovenskom. Všetko zmarila korona, no exhokejista si tam stále nechal otvorené zadné vrátka pre prípad, že by sa chceli do USA vrátiť. A to vskutku zlatom poprášené, keďže ide podľa týždenníka Šarm o lukratívne nehnuteľnosti na skvelých adresách. 

Známi manželia sú v radostnom očakávaní svojho druhého potomka.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CdBpCTbqJur/

 

Vychýrené lokality

Za veľkou mlákou pôsobil Marián Gáborík dvadsať rokov. Keď sa v roku 2009 sťahoval kvôli päťročnému kontraktu s New York Rangers do Veľkého jablka, zadovážil si tam penthouse. Nehnuteľnosť je stále v jeho vlastníctve, čo priznal nedávno týždenníku PLUS 7 DNÍ počas veľkolepých osláv svojej štyridsiatky v Trenčianskych Tepliciach. Tá sa totiž celá niesla v štýle newyorskej noci, pretože mesto, ktoré nikdy nespí, berie Marián ako svoj druhý domov. „Milujem New York. Roky som tam hrával a mám tam aj svoj byt,“ vysvetlil.

Gáboríkovci majú nehnuteľnosť v New Yorku, ktorá je prešpikovaná bytmi svetových prominentov.
Zdroj: Archív NMH, Google Street View

Tajné promi sídlo

Ako uviedli americké médiá, luxusný byt si športovec zadovážil za 4,2 milióna dolárov v štvrti Tribeca priamo v centre mesta na Manhattane. V tejto štvrti vlastní nehnuteľnosť aj speváčka Beyoncé s manželom Jay Z, speváčky Mariah Carey a Taylor Swift či herec Robert De Niro.

V prípade, že by sa párik rozhodol vrátiť do New Yorku, tak si spolu s deťmi bude môcť vychutnávať ruch veľkomesta a vôbec nie je vylúčené, že ak si to so staršou Bellou pri kočíkovaní druhého dieťaťa namieria do pieskoviska v Central Parku, tak im lopatku môže požičať trebárs susedka Beyoncé, matka štvorročných dvojičiek...

To však nie je jediná nehnuteľnosť, ktorú celebritný manželský pár vlastní za oceánom. Kde ešte vlastnia vilu si prečítajte na ďalšej strane.