Pred pád dňami uplynul už rok odvtedy, čo sa Jasmina a Rytmus zasnúbili. Iste si dodnes mnohí pamätáme, aký šok to bol, keďže tento zásadný krok sa rozhodli urobiť len po pár mesiacoch vzťahu. V podstate by sme mohli povedať, že ich vzťah nabral celkovo veľmi rýchly spád. Na verejnosť sa prevalil v júni 2018 a zásnuby prišli už o necelý polrok, hneď začiatkom novembra 2018. Ešte väčší šok však bol, keď na Vianoce oznámili, že sa stanú rodičmi! No a potom prišli snáď najkrajšie okamihy, aké si Jasmina a Rytmus mohli priať.

V polovici mája 2019 sa vzali a v júli sa stali hrdými rodičmi malého Sanela. Rýchly spád, čo poviete? Jasmina sa však na celú situáciu pozerá trochu inak. Podľa nej sú „príliš skoro“ alebo „príliš neskoro“ relatívne pojmy, ktoré vieme posúdiť len my sami. Presne toto napísala pod svoju fotku, ktorou si pripomenula minuloročné zásnuby: „Dnes je to roook! Čo si môj muž predo mňa kľakol v mojej milovanej Tuzle a spýtal sa ma či sa stanem jeho ženou. Pre mňa tá najkrajšia a najjednoduchšia otázka. Za ten rok sme sa stihli vziať a darovať si SYNA. Čo môže byť viac! Keď Vám ktokoľvek bude hovoriť čokoľvek o tom, čo by sa kedy malo, nemalo, čo je skoro, neskoro a podobne, s úsmevom sa otoč a vykroč na cestu za svojím srdcom, pretože iba na nej stretneš SVOJE šťastie. Hrdá, šťastná, milovaná a milujúca Mrs Vrbovská." Je vidieť, že Jasmina má vo svojom výbere jasno. A presne tak to má byť.

V čase keď sa zasnúbili, ešte ani jeden z nich nevedel, že sa onedlho stanú rodičmi.
V čase keď sa zasnúbili, ešte ani jeden z nich nevedel, že sa onedlho stanú rodičmi.
Zdroj: https://www.instagram.com/rytmusking/

Krásnym vyznaním prekvapil aj Rytmus, ktorý svojím fanúšikom prezradil, ako to v tom čase vlastne všetko bolo… „Takto pred rokom som požiadal moju manželku o ruku v Tuzle. Akoby to ten hore vedel, pretože sme netušili, že sme v tom. Úplne spontánny výlet, na ktorý nezabudnem do konca život. Dnes sme šťastní manželia a rodičia malého Sanela, ktorému koluje v krvi balkánska krv. Ľúbim ťa @jasmina_alagic viac ako včera krát nekonečno,“ napísal pod jednou zo svojich fotiek.

Viac fotiek nájdete v našej FOTOgalérii.