FOTO tehotnej Laury nájdete v GALÉRII

Predseda Národnej rady SR Boris Kollár sa zatiaľ oficiálne priznal k dvanástim deťom. Počet jeho ratolestí bude, zdá sa, čoskoro opäť väčší. Matkou jeho ďalšieho potomka by podľa informácií týždenníka Plus 7 DNÍ mala byť jeho aktuálna favoritka Laura Vizváryová.

S blondínou ho neraz pristihli na viedenskom letisku, keď sa vracali zo spoločnej dovolenky v Dubaji. Podnikateľka s módou je už slobodnou matkou a svojho času sa snažila uspieť v slovenskej verzii X Factora. Aktuálne má však príjemnejšie starosti. Už nejaký ten mesiac sa v kuloároch šušká, že je tehotná.

Reportér PLUS 7 DNÍ ju vo štvrtok poobede stretol, ako si vykračuje pred jej obchodom na Laurínskej ulici v Bratislave. Mala na sebe pohodlné čierne nohavice, tričko i čierny sveter, pod ktorým sa črtalo väčšie bruško. Vyzerá to, že je už v pokročilom štádiu tehotenstva. Hoci doteraz tehotenstvo oficiálne nepotvrdila, zdá sa, že v súkromí sa na príchod novej ratolesti poctivo pripravuje. Nedávno totiž zverejnila záber, kde si prezerala luxusné detské postieľky pre bábätká.

FOTO tehotnej Laury i ďalších Kollárových žien a detí nájdete v GALÉRII