Dlhoočakávaná reality šou Ruža pre nevestu začala pilotnou epizódou minulý piatok. 18 krásnych žien sa snaží bojovať o srdce sympatického Slováka Tomáša Tarra. Už teraz vieme, že nie všetky sú celkom neznáme.

Najextravagantnejšou adeptkou na nevestu v hre je sympatická Tereza. Prečo? Pre početné tetovania, výrazný make-up a dredy. V tom jej rozhodne žiadna iná konkurovať nemôže.

FOTOGRAFIE nájdete v našej GALÉRII TU

24 ročná Teri sa narodila v Žiline, už odmalička recitovala na rôznych súťažiach a s vystupovaním na verejnosti nemala žiadny problém. Profesionálne plávala, hrala na gitare, lyžovala a neskôr hrala volejbal, ktorému sa venuje dodnes.

Počas štúdia na vysokej škole sa začala venovať fotografii, modelingu a vyskúšala si svoju prvú prácu v redakcii ako externistka na web. Momentálne sa venuje práci social media specialist - tvorí a spravuje dlhodobé stratégie pre firmy či značky a ich komunikáciu na sociálnych sieťach, ako sú Facebook, Instagram a TikTok.

Pozrite sa, ako vyzerá bez výrazných vlasových doplnkov a s krátkym účesom, páči sa vám takto viac? FOTOGRAFIE nájdete v našej GALÉRII TU