V Los Angeles sa udeľovali prestížne ceny SAG Awards a na červený koberec prišla poslednýkrát aj 51-ročná herečka Christina Applegate. Prečo poslednýkrát? Bojuje totiž so sklerózou multiplex, ktorú jej diagnostikovali v roku 2021, píše magazín EVA.

Chodiť zvláda len vďaka paličke, no vidieť, že sympatická blondínka nestráca zmysel pre humor ani v tomto náročnom životnom období. Na paličke si totiž fanúšikovia všimli nápis „FU MS“, čo v preklade znamená "Trhni si nohou, skleróza multiplex!". Smutné je, že s umelkyňou sa život nemazná, pretože v roku 2008 už bojovala s rakovinou prsníka a musela podstúpiť dvojitú mastektómiu.

FOTKY HEREČKY Z ČERVENÉHO KOBERCA S DCÉROU SI POZRITE V NAŠEJ GALÉRII TU!

Herečka, ktorú poznáme zo seriálu Priatelia či sitkomu Ženatý so záväzkami dorazila na odovzdávanie ocenení spolu s dcérkou, ktorá jej je v týchto chvíľach najväčšou oporou. „Pravdepodobne to bolo moje posledné odovzdávanie hereckých cien. Momentálne si už neviem predstaviť, že by som vstávala o piatej ráno a trávila 14 hodín na pľaci. Robím veľa dabingu, aby som zarobila nejaké peniaze a zaistila, že moja dcéra bude mať domov a čo jesť,“ uviedla. Fanúšikov týmito slovami úplne dojala. FOTKY HEREČKY Z ČERVENÉHO KOBERCA S DCÉROU SI POZRITE V NAŠEJ GALÉRII TU!